Poznaliśmy design Moto X 2015… Prawie

Do sieci za sprawą portalu „Upleaks” wyciekło zdjęcie Motoroli” – „Moto X 2015”. Niestety obrazek nie grzeszy szczegółowością, gdyż jest najzwyczajniej na świecie mały.

Obrazek o rozmiarze 59×88 pikseli, który został opublikowany na twitterowym koncie serwisu „Upleaks” nie cechuje się zbytnią szczegółowością. Po jego powiększeniu można jednak odkryć kilka wartych uwagi smaczków. Na tylnej części obudowy zauważymy 16-megapikselowy aparat fotograficzny z diodą doświetlającą LED oraz logo producenta. Na bocznej krawędzi wprawne oko zdoła dostrzec przycisk zasilania i kontrolki głośności.

Jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom, oprócz wyżej wymienionych elementów nowy flagowiec „Motoroli” pod skrzydłami „Lenovo” wyposażony zostanie w 5,2-calowy wyświetlacz QHD (1440 x 2560 pikseli), 5-megapikselową kamerkę do wideo-rozmów 32/64 GB pamięci wewnętrznej na dane, jeśli użytkownikom nie wystarczy przestrzeń zaoferowana przez „Motorolę”, będzie mógł ją rozszerzyć, dzięki slotowi na karty microSD. Za obliczenia odpowiadać ma 8-rdzeniowy procesor „Qualcomm Snapdragon 810”, układ graficzny „Adreno 418” wspomagany 4 GB pamięci operacyjnej RAM DDR3, całość pracować ma w oparciu o platformę systemową „Android 5.1.1 Lollipop”, a za zasilanie odpowiedzialny będzie akumulator o pojemności 3280 mAh.

Z odpowiedzią na pytanie: „ile z powyższych informacji okaże się prawdziwych?”, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Źródło: Upleaks

_____________________________________________________

Szeroki wybór telefonów znajdziecie pod tym adresem.

 

Dodaj komentarz

136 More posts in mobile category
Recommended for you
Słuchawki z serii Jabra Elite 75t z funkcją ładowania bezprzewodowego już w sprzedaży!

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, dzięki funkcji ładowania bezprzewodowego, można teraz ładować w dowolnym miejscu i...