Pomóż Uwe uzbierać na nowy film!

W środowisku graczy uzyskał miano wroga publicznego nr 1. Niemiecki „reżyser” Uwe Boll tym razem wymarzył sobie stworzenie kontynuacji filmu Postal i rozpoczął zbiórkę pieniędzy na Kickstarterze. Spełnisz jego marzenia?

Uwe Boll – niemiecki reżyser, który sławę zyskał „znakomitymi” filmowymi adaptacjami gier wideo ponownie, chce przypomnieć o sobie światu. Do tej pory sam finansował swoje produkcje, jednak w przypadku drugiej części Postala, postanowił zwrócić się o podreperowanie budżetu do społeczności graczy.

Najnowsze jego dzieło prezentować się ma nad wyraz poważnie. Oto co miał do powiedzenia na temat scenariusza sam Uwe: „Naświetlamy największe skandale naszej demokracji, jak przypadki Juliena Assange’a czy Edwarda Snowdena, i pokazujemy, że nasza demokracja nie różni się niczym od obozów więziennych w Rosji czy Chinach. Pokazujemy, że wielki system monitoringu naszej komunikacji nie jest już dłużej bezpieczny”.

Jak możemy zauważyć tematyka poruszana, w tym dziele ma poważny ton. Biorąc jednak pod uwagę nazwisko reżysera oraz grę, na której bazować ma film spodziewać się możemy wszystkiego.

Postać kontrowersyjnego reżysera, wzbudza całą gamę różnorakich uczuć – od miłości po nienawiść. Pierwsza część przygód Kolesia, otrzymała „zaszczytną” nagrodę Złotej Maliny. Niektórzy uważają, że jego pomysły adaptacji gier, odstraszają lepsze studia od zabrania się za markę, którą zdążył sprofanować, inni z kolej podziwiają go za dystans do siebie i realizację swoich pasji.

Jak skończy się zbiórka funduszy na platformie crowdfundingowej – Kickstarter, przekonamy się dokładnie za 44 dni, kiedy to nastąpi koniec całej akcji. Na tę chwilę 357 darczyńców wspomogło projekt 47 tysiącami dolarów, aby nastąpił szczęśliwy finał reżyser musi uzbierać 500 tys. dolarów. Jeśli i Ty chcesz dorzucić swoje trzy grosze na tak zacny cel, zapraszamy pod ten adres. Jak nie jesteś jeszcze do końca przekonany, to twoje zdanie spróbuje zmienić Uwe Boll we własnej osobie:

http://www.youtube.com/watch?v=p4o0gUt76Mc

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...