Aplikacje dla mam Slide

[Poradnik] 7 aplikacji dla młodych mam

Zakupy, gotowanie i prace domowe, lecz przede wszystkim opieka nad dzieckiem. Koordynacja takiego natłoku zajęć wymaga dyscypliny sierżanta, zmysłu taktycznego pułkownika i umiejętności planowania, których nie powstydziłby się generał. Tak właśnie wygląda dzień powszedni młodych mam. Całe szczęście na placu boju nie są same z pomocą przychodzą im nowoczesne technologie i użyteczne aplikacje. Ekspertki z firmy „ASUS” wybrały siedem aplikacji, które pozwolą młodym mamom zapanować nad nawałem zajęć.

Aplikacje dla mam Slide

Dla wielu kobiet, a w szczególności młodych mam, smartfony są urządzeniami, bez których nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania. Inteligentne komórki pozwalają im na rozsądne zaplanowanie czasu i ułatwiają wiele, nawet bardzo skomplikowanych zadań. Dzięki nim można też zadbać o zdrowie oraz… zapewnić rozrywkę swojemu dziecku. Wszystko dzięki aplikacjom. Poniżej prezentujemy takie, które z pewnością przydadzą się niejednej mamie.

1. Dobry plan to połowa sukcesu, czyli organizer Jorte

Dobra strategia to połowa sukcesu. Odpowiednia taktyka i działanie pomogą w pierwszej fazie działań treningowych. Obowiązki związane z opieką nad dzieckiem wymagają dokładnego planowania każdego dnia i nadchodzących tygodni. Może to ułatwić organizer „Jorte”. Został on tak skonstruowany, aby korzystająca z niego mama mogła dostosować go do własnych potrzeb i jednocześnie jak najbardziej przypominał tradycyjny, papierowy kalendarz. Aplikacja ma oczywiście funkcję terminarza, który można ustawić na widok miesiąca lub tygodnia. Jorte współpracuje również z „Google Maps”, kalendarzem „Google”, poleceniami głosowymi „Google” oraz różnymi widgetami.

2. Informacja na wagę złota, czyli porównywarka cen produktów

Jest to mobilny odpowiednik serwisu internetowego, który pozwoli na porównanie cen rozmaitych produktów, nie tylko przeznaczonych dla dzieci. Po wybraniu interesującego nas produktu z odpowiedniej kategorii aplikacja porównuje jego ceny w poszczególnych sklepach. Uzyskujemy również dostęp do opinii użytkowników, zdjęć produktu oraz jego danych. Jeśli cena przypadnie nam do gustu, możemy wejść na stronę wybranego sklepu internetowego i zrobić zakupy. „Ceneo” jest wygodne, gdy z powodu opieki nad dzieckiem nie mamy możliwości pójścia do sklepu, a komputer z Internetem jest poza naszym zasięgiem, na przykład na spacerze w parku.

Aplikacje dla mam Screen

3. Listonic pomoże w zaplanowaniu niezbędnych zakupów

Ta niezwykle poręczna aplikacja służąca do tworzenia list zakupów została napisana przez programistów z Łodzi. Oferuje ona każdej mamie, pochłoniętej opieką nad dzieckiem, możliwość zapisania co trzeba kupić podczas najbliższej wizyty w sklepie. Aplikacja pozwala na współdzielenie i synchronizację poszczególnych list zakupów z tymi, które znajdują się w telefonie oraz na stronie internetowej. „Listonic” oczywiście zapamięta też nasze listy w przypadku, gdy takie same zakupy wykonujemy cyklicznie. Odmiana tej aplikacja „Listonic – Zamów Zakupy” pozwala też na zamówienie zakupów w delikatesach internetowych. Wtedy wystarczy tylko zapłacić i poczekać na dostawę do domu.

4. Kids Place – smartfonowy plac zabaw

Każdy rodzic wie, co to znaczy, gdy smartfon wpadnie w ręce małego dziecka. Dane takie jak zdjęcia i aplikacje znajdują się w poważnym niebezpieczeństwie. Aby uniknąć żmudnego procesu odbudowywania lub odzyskiwania straconych informacji, warto zainstalować aplikację „Kids Place”. Jest to smartfonowy plac zabaw dla dzieci, który można opuścić dopiero po wpisaniu odpowiedniego hasła. Po uruchomieniu tej aplikacji należy umieścić w niej te, z których korzystają nasze dzieci. Jednocześnie klawisze: „Home”, „Back”, „Search” i „Call” pozostają zablokowane. Dzięki temu każda mama będzie spokojna o dane znajdujące się w jej telefonie.

5. Wiesz co Jesz – prywatny dietetyk na rozkazach mamy

To kolejna polska aplikacja, która może się przydać młodej mamie, która szczególnie dba o zbilansowaną i zdrową dietę – zarówno swoją, jak i swojego dziecka. Zawiera między innymi listę kilku tysięcy składników z całego świata, co tworzy swoistą encyklopedię produktów spożywczych. Wiesz co Jesz ma również bazę dodatków „E”, które są obecne w naszym jedzeniu. Każdy z nich jest opisany i zawiera informację o tym, jaki ma wpływ na produkty żywnościowe. Aplikacja oferuje też możliwość zakupienia diety, stworzonej specjalnie na potrzeby każdego użytkownika z uwzględnieniem jego indywidualnych wymagań. Istnieje także możliwość stworzenia własnej diety, zależnej od własnych upodobań kulinarnych. Ciekawą funkcją jest rozpoznawanie mowy, dzięki czemu wystarczy przeczytać składniki danego produktu, aby poznać ich wpływ na nasze zdrowie. Można też wykonać zdjęcie produktu, a moduł OCR sam odczyta jego skład i również udzieli nam odpowiednich informacji.

Aplikacje dla mam Screen 2

6. Lekarz na wyciągnięcie ręki – czyli ZnanyLekarz

Jest to aplikacja będąca mobilną wersją strony internetowej o tej samej nazwie. Pozwala ona wyszukać lekarza odpowiedniej specjalizacji i umówić się na wizytę. Po jej zakończeniu można wystawić o danym lekarzu opinię. „ZnanyLekarz” posiada funkcję automatycznego wyszukiwania lekarzy w najbliższej okolicy. W bazie aplikacji znajduje się około 142 tys. lekarzy z całego kraju oraz blisko 500 tys. opinii wystawionych przez użytkowników.

7. Where’s My Droid?… i już nigdy nie zgubisz telefonu

Ta aplikacja jest tak wszechstronna, że z powodzeniem skorzystają z niej również młode mamy. Z reguły wykorzystywana jest do zdalnej obsługi smartfona, jednak jej funkcje sprawdzą się w przypadku, gdy dziecko zgubi telefon na przykład gdzieś w mieszkaniu (albo – co gorsza – w parku lub lesie), a jego poszukiwania nie przynoszą rezultatu. Aby skorzystać z „Where’s My Droid?” należy zarejestrować się na stronie producenta i z tego poziomu możliwe jest namierzenie zaginionego urządzenia. Można do niego „zadzwonić” tak, aby dał znać, gdzie się znajduje dzwonkiem i wibracjami albo za pomocą danych z GPS-a. Telefonem można też sterować za pomocą smsów. W razie trudności z odnalezieniem smartfona, może on nawet odpisać nam z załącznikiem w postaci mapki z „Google Maps” i swoją dokładną lokalizacją. A to tylko czubek góry lodowej możliwości tej aplikacji.

Źródło: Asus, Naturalbirthandbabycare.net, YouTube.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

117 More posts in poradniki category
Recommended for you
Haptic Touch
Haptic Touch vs 3D Touch — jakie są różnice pomiędzy rozwiązaniami?

Haptic Touch, następca wcześniej stosowanego 3D Touch zadebiutował przy okazji premiery iPhone'a XR. Rozwiązanie trafiło...