Portfel na kryptowaluty

Portfel na kryptowaluty Archos Safe-T Touch

Archos zapowiada premierę nowego urządzenia. Safe-T Touch to nic innego jak zaawansowany dotykowy portfel na kryptowaluty. Jest jednak coś, co czyni sprzęt atrakcyjnym dla osób pragnących rozpocząć przygodę z rynkiem kryptowalut.

Portfel na kryptowaluty

Osoby zainteresowane kryptowalutami narażone są na wszelkiej maści próby oszustw. Mało tego — początki przygody na wspomnianym rynku bywają trudne, przez co znalezienie bezpiecznych i efektywnych platform do obrotu środkami wydaje się zadaniem karkołomnym. Remedium na wspomniane problemy jest, a jakże, sprzęt od Archosa.

Portfel na kryptowaluty od Archosa

Choć sprzęt zostanie oficjalnie zaprezentowany dopiero na targach CES, które wystartują na początku 2019 roku w Las Vegas, już dziś możemy zapoznać się ze specyfikacją techniczną, możliwościami oraz ogólnym wyglądem Safe-T Touch od Archosa. Producent zdecydował się bowiem na oficjalną zapowiedź premiery sprzętowej.

Safe-T Touch przypomina nieco smartfon. W zasadzie mógłbym nazwać jego wygląd przyjemnym dla oka i nie byłoby to nadużyciem. Portfel na kryptowaluty otrzymał ekran o rozdzielczości 4-cali, układ MediaTek MTK 6737, 1 GB RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Nie jest to konfiguracja wysokich lotów, ale pamiętajmy, że nie jest to smartfon, a urządzenie do zarządzania kryptowalutą. Wydajność nie jest tutaj najważniejszą sprawą. Istotniejsze są kwestie bezpieczeństwa, a tutaj portfel na kryptowaluty od Archosa radzi sobie lepiej niż dobrze.

Safe-T Touch mimo posiadania złącza USB-C komunikuje się i synchronizuje dane wyłącznie za pomocą technologii Bluetooth. To czyni urządzenie odpornym na zagrożenia wynikające z wykorzystywania niezabezpieczonych sieci Wi-Fi. Mało tego — każda transakcja, której zamierza dokonać user, musi zostać potwierdzona za pomocą czytnika linii papilarnych. Cieszy również to, że portfel posiada system sugestii podpowiadający, jak efektywnie i bezpiecznie poruszać się po rynku kryptowalut.

Więcej o Archosie Safe-T Touch dowiemy się podczas targów CES 2019.

Źródło: Archos

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...