Galaxy S10

Premiera Galaxy S10 odbędzie się już 20 lutego

Samsung ogłosił właśnie datę premiery swojego najnowszego flagowca. Galaxy S10 zostanie pokazany już w przyszłym miesiącu, ale nie będzie on jedynym przedmiotem konferencji. Czy południowokoreański producent przygotował dla nas dodatkową bombę?

Galaxy S10

Odpowiem od razu — raczej nie. Niemniej, Samsung Galaxy S10 ukaże się w co najmniej dwóch, jeśli nie trzech wersjach. Nie mówimy więc jedynie o modelu podstawowym, który miałby zasilić portfolio produktowe firmy. Mówi się, nieoficjalnie, ale jednak mówi, o tym, że Koreańczycy poruszą na wspomnianej konferencji temat składanego smartfona.

Galaxy S10 już 20 lutego

Kiedyś wszystko było jasne. Samsung prezentował swoje sztandarowe nowości na barcelońskich targach MWC i wtedy też mogliśmy spodziewać się potwierdzenia wszystkich wcześniejszych plotek na temat flagowców. Od pewnego czasu firma stara się uczynić z premiery modeli Galaxy S oraz Galaxy Note istne święta fanów nowych technologi. Podobnie czyni Apple i jakby nie patrzeć, wychodzi na tym świetnie. Jak będzie tym razem?

Targi MWC ruszają 25 lutego, ale Samsung pokaże S10-kę nieco wcześniej, bo 20 lutego. Event odbędzie się w Stanach Zjednoczonych, w mieście San Francisco. Podobnie, jak w przypadku poprzednich konferencji, teraz również będziemy mogli śledzić wydarzenie za pomocą strony internetowej, gdzie pojawi się stream.

Co poza Galaxy S10?

To, że na evencie zobaczymy nowego flagowca, jest rzeczą oczywistą. Zagadką są sprzęty, które dołączą do S10-tki. Możemy snuć na ten temat przewidywania oparte na przeciekach, ale potwierdzenie otrzymamy dopiero w drugiej połowie lutego. Zakładając, że w przeciekach jest ziarnko prawdy, obok S10-tki powinien pojawić się wariant Lite oraz wersja z większym ekranem. Ponadto Samsung może pójść o krok dalej i przekazać nam kolejne szczegóły tyczące się składanego smartfona. Na to, mówiąc szczerze, liczę najmocniej.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...