iPhone SE 2

Premiera iPhone SE 2 odbędzie się już w przyszłym miesiącu

A jednak! Premiera iPhone SE 2, czyli drugiej odsłony świetnego średniaka od Apple może pojawić się na półkach sklepowych już w maju. Nie są to co prawda oficjalne informacje, jednak w skali prawdopodobieństwa doniesienia serwisu Macotakara widnieją naprawdę wysoko.

iPhone SE 2

O iPhone SE 2 mówi się sporo. Nic dziwnego. Poprzednik, z którego prywatnie korzystałem przeszło rok, okazał się ogromnym sukcesem Apple. Pierwsza odsłona SE była niczym innym, jak połączeniem kultowego designu modelu 5/5S i rozwiązań stosowanych w nowszych iPhone’ach. Do wspomnianych cech dochodziło wieloletnie wsparcie oraz śmiesznie niska, jak na produktu Apple cena. Czy następcy uda się utrzymać podobne zainteresowanie? Możliwe, że odpowiedź poznamy już w przyszłym miesiącu.

iPhone SE 2 w maju

Jako że w dalszym ciągu mamy do czynienia z informacją niepotwierdzoną powinniście traktować ją jako ciekawostkę. Prawdopodobną, ale ciekawostkę. Choć doniesienia o premierze nowego iPhone’a SE pojawiają się w sieci wyjątkowo często, ostatnio sprawa jakby ucichła. Wspomnianą cisze przerwały informacje serwis Macotakara, który powołując się na wywiady z producentami akcesoriów wystawiającymi się na Global Sources Mobile Electronics 2018, podał, że SE 2 zostanie zaprezentowany już w przyszłym miesiącu.

Jestem skłonny uwierzyć w to, że Apple faktycznie pokaże iPhone SE 2, lecz czy stanie się to w maju, pokaże czas.

Budżetowy iPhone

Złośliwi nazywają model SE budżetową wersją iPhone’a. Jest w tym sporo racji, ponieważ urządzenie jest tak zwanym etry level, czyli sprzętem pozwalającym wejść do świata Apple możliwie niskim nakładem.

O samym urządzeniu wiemy naprawdę niewiele. Pewniakiem jest w zasadzie to, że urządzenie otrzyma układ Apple A10 Fusion, zgodność z HEIF/HEIC, Touch ID. Minusem może okazać się brak złącza audio Jack 3.5 mm.

Źródło: Macotakara, Weibo

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...