class 750x300 1

Premiera LG Class w poniedziałek?

W poniedziałek LG pokaże swoje nowe dziecko. Konferencja, jak zawsze, powinna dostarczyć nie lada emocji. Jednak to co na niej zobaczymy, łatwe do zrozumienia nie będzie. A zobaczymy LG Class.

 
class 750x300 1
Wprawdzie na potwierdzenie pełnej specyfikacji urządzenia nie przyjdzie nam długo czekać, to sam jego wygląd daje do myślenia. Class ma być smartfonem ze średniej półki cenowej, ale wykorzystane do jego konstrukcji materiały, zdają się temu przeczyć. Tak samo jak temu, do czego przyzwyczaiło nas już LG.

Na zaprezentowanym przez koncern zdjęciu widać wprawdzie niewiele, ale do sieci wyciekły także inne ujęcia smartfona prezentującego go w pełnej krasie. Tył LG Class to wysunięty odrobinę obiektyw, dioda doświetlająca oraz przycisk. Czyli póki co, nic nadzwyczajnego. Tylko, że teraz LG jako obudowę wykorzystało metal (stop aluminium) i to w telefonie, który ma być przeznaczony na tzw. „średnią półkę cenową”. A tak wynika ze specyfikacji.

 
class 750x300 2
Samo LG Class jest też odrobinę kanciaste, a przynajmniej na tylnym panelu. Z przodu przypomina już Lumię. W środku znaleźć ma się procesor Qualcomm Snapdragon 615 razem z grafiką Adreno 405. Pamięć RAM to 2 GB, a miejsce na dane użytkownika będzie wynosiło 8 lub 16 GB. Class dostało także dwa aparaty. Standardowy wyposażono w matrycę 13 Mpix, a ten do selfie w 5 Mpix. Ekran urządzenia prawdopodobnie będzie miał 5,7 cala, co przełoży się na rozdzielczość 1080×1920 px. Można jednak znaleźć informacje, że wyświetlacz w Class będzie mniejszy (5 cali). Wszelkie wątpliwości rozwieją się w poniedziałek.

Jak widać, LG Class zapowiada się naprawdę ciekawie. Nie wiadomo wprawdzie ile smartfon ma kosztować, ale nie powinien przekraczać standardowych cen słuchawek ze średniej półki. Niestety dużo wskazuje na to, że LG Class pojawi się tylko w Korei, choć nic jeszcze nie jest przesądzone.


 
Źródło: PhoneArena
Fot: jw.
_________________
Smartfony od LG znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...