Premiera nowej Nokii Lumii 928 na billboardzie?

To naprawdę bardzo dziwny przypadek. Nigdy nie zdarzyło się tak, żeby przed premierą jakiegoś urządzenia, którego świat jeszcze nie widział, to urządzenie pojawiło się na billboardzie.

Tak właśnie się stało z nowym flagowcem Nokii. Oczywiście było mnóstwo spekulacji na temat wyglądu czy specyfikacji (które wciąż nie ustają), ale wszyscy czekali na konferencję fińskiej firmy, która ma odbyć się w Londynie 14 maja. A tu takie zaskoczenie. Czy to czyiś błąd czy może świadome postepowanie Nokii? Nie wiadomo.
nokia
Wiadomo na pewno, że oprócz nowej Lumii, wiele osób spodziewa się, że na konferencji zobaczy tablet Nokii, a także Nokię Catwalk, która ma posiadać aluminiową obudowę.

Na plakacie możemy zobaczyć hasło reklamowe, które informuje, ze to smartfon z najlepszym aparatem do robienia zdjęć w słabo oświetlonym pomieszczeniu. Co nie powinno nas dziwić, bo od dawna wiemy, że nowa Lumia będzie posiadać świetny aparat. Dodatkowym jej atutem ma być aluminiowa obudowa. Jedyne co nas naprawdę zastanawia, to jak to się stało, że na tydzień przed planowaną konferencją, owiany tajemnicą smartfon ukazuje się światu na billboardzie.

źródło: Engadget

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...