Galaxy S9

Kiedy premiera Samsung Galaxy S10?

Samsung Galaxy S10 będzie kolejnym flagowcem Koreańczyków i choć w mediach dalej króluje jego poprzednik, czyli Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ pojawiły się pierwsze informacje o następcy. Kiedy zobaczymy nowy model?

Galaxy S9

W tym roku oficjalna premiera urządzeń od Samsunga miała miejsce podczas Mobile World Congress w Barcelonie. Nie było to żadną niespodzianką, bowiem Koreańczycy od dawna już właśnie luty wybierają jako czas na prezentacje flagowców. Nie inaczej stało się z Samsung Galaxy S9. Jednak wydaje się, że przyszły rok przyniesie pewne zmiany.

Samsung Galaxy S10

Pisaliśmy już o tym, że Samsung pracuje w pocie czoła nad smartfonem, który będzie miał składany ekran i chodzą słuchy, że to właśnie ten model będzie królował podczas targów w Barcelonie. Jeżeli producent faktycznie ma takie plany, logicznym posunięciem z jego strony byłoby przeniesienie premiery Samsung Galaxy S10 na inny termin.

Według The Bell, Samsung zaczął już prosić swoich dostawców, by ci zbierali produkty do składanego smartfona i byli z nimi gotowi na październik. Więc prezentacja na targach Mobile World Congress zdaje się coraz bardziej pewna. Samsung raczej nie zdecyduje się na to, by jednocześnie zaprezentować flagowca, który przyniesie mu pewne zyski. Z dużą dozą prawdopodobieństwa, Samsunga Galaxy S10 zobaczy więc wcześniej.

Targi CES odbywają się w styczniu i są jednymi z największych na świecie. Do tej pory Samsung nie przygotowywał na nie prezentacji flagowych smartfonów, a raczej skupiał się na swoich innych produktach. Tym razem może być już inaczej. Oczywiście to zbyt daleki okres, by mieć pewność, że premiera Samsung Galaxy S10 faktycznie odbędzie się w tym czasie, ale chcielibyśmy w to wierzyć. Oznaczałoby to, że składany smartfon faktycznie stanie się rzeczywistością.

Przypomnijmy, że tegoroczne flagowce od Samsunga stanowią update w porównaniu do poprzednich smartfonów. Sam producent reklamuje je hasłem „Bardziej.” i choć brzmi ono dość dziwnie, to nie sposób się z nim nie zgodzić. W Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ wszystko jest właśnie „bardziej”. Począwszy od kamery, a skończywszy na designie. Niby nie mówimy tutaj o rewolucyjnych zmianach, ale o takich, które dalej pozwalają Samsungowi bić się o palmę pierwszeństwa wśród telefonów na Androidzie. Co będzie na nas czekało przy okazji Galaxy S10? Miejmy nadzieję, że coś naprawdę wielkiego i spektakularnego.

Oczekiwania wobec producenta są ogromne. W końcu seria S stanowi wizytówkę Koreańczyków, którzy konsekwentnie prowadzą swoją politykę. Wydaje się, że fani czekają jednak na coś „innego”, a nie tylko ulepszenie względem poprzednika. Tylko czy jest jeszcze na to miejsce w świecie smartfonów? Tym czymś może być składany ekran, ale wątpliwe jest to, żeby Samsung odpuścił Galaxy S10 i nie dał mu czegoś, co zaskoczy użytkowników. A przynajmniej mamy nadzieję, że jednak zrobi coś nie „bardziej”, a „więcej”.

Po najnowsze smartfony zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Źródło: SamMobile

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...