DodacLogoPrestigioSlide

Prestigio PSP8500DUO – Windows Phone za rozsądne pieniądze

Windows Phone = Nokia. Taki stan rzeczy utrzymywał się naprawdę długo. Dlaczego jednak nie dać szansy innym producentom, których urządzenia oferują niewiele mniej, lecz cechuje je bardzo dobry stosunek ceny do jakości.  Weźmy na przykład takiego Prestigio…

DodacLogoPrestigioSlide

Za naprawdę niewielką sumę (679zł) otrzymamy sprzęt, wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 200, taktowany zegarem 1.2GHz, 2GB pamięci operacyjnej RAM oraz akumulator o pojemności 2000 mAh. Całość dopełniają dwa aparaty 2 i 8 Mpix. Czy warto?

Wszystko zależy od naszych potrzeb. Produkty Nokii/Microsoftu posiadają naprawdę bogate portfolio dodatkowych, zarezerwowanych jedynie dla nich aplikacji. Wiele z nich w znaczący sposób potrafi ułatwić nam codzienne czynności. Jest jednak pewien haczyk – są droższe. Pomijam modele takie jak 520, gdyż jej specyfikacja jest słabsza od tej z propozycji Prestigio.

W przypadku smartfona PSP8500DUO dostaniemy porządną, choć nie przesadzoną konfigurację sprzętową. 5-calowy ekran HD, obsługa kart MicroSD oraz moduł DualSim  – jest nieźle, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę cenę.

Jest coś, co może stanąć na przeszkodzie w osiągnięciu przez wspomnianą słuchawkę dużej popularności. Otóż, na chwilę obecną nie znajdziemy jej w ofertach polskich operatorów GSM, choć nikt nie wyklucza tej opcji.

Pytanie tylko, czy klienci zrezygnują z jakże popularnej w naszym kraju Nokii na rzecz „niepewnego” Prestigio.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...