MultiKey

Prestigo Multikey – podręczny lokalizator urządzeń

Zapomnijmy o czasach, kiedy to, mimo usilnych starań, nie mogliśmy znaleźć naszych urządzeń elektronicznych. Dzięki  nowemu gadżetowi od Prestigio nasze poszukiwania stają się o wiele prostsze.

MultiKey

 

Multikey – bo to właśnie o nim mowa – jest niewielkim urządzeniem elektronicznym, z pozoru przypominającym zwykły breloczek. W rzeczywistości ukrywa w sobie wiele przydatnych zastosowań, ułatwiających funkcjonowanie w codziennym życiu.

Największą zaletą Prestigo Multikey jest niewielki rozmiar, który umożliwia podpięcie go np. do kluczy albo schowanie w torbie. Dzięki wbudowanemu dwufazowemu systemowi namierzania, diodzie świetlnej i trybowi powiadomień jest w stanie odnaleźć nasz smartfon i tablet (Bluetooth 4.0 i android 4,3 lub wyższy) lub inne urządzenia domowe. Wystarczy w łatwy sposób połączyć oba urządzenia za pomocą specjalnej aplikacji.

Akcesorium ma również zastosowanie w informowaniu użytkownika o nieodebranych połączeniach i wiadomościach, przy użyciu sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych. W ten sposób gadżet jest z nami w stałym kontakcie.  Dodatkowo mamy również możliwość sterowania zdalnie kamerą naszego smartfona, np. robiąc selfie.

Urządzenie ułatwia nam codzienne życie w pośpiechu, a także zadowala swoimi dodatkami. Oryginalny kształt oraz miniaturyzacja pozwala go przypiąć do podręcznych rzeczy, ale także schować na dnie naszej torby. W ten sposób nie musimy się obawiać zgubienia gadżetu. Sugerowana cena ok.  89 zł nie jest wielka w porównaniu do tego, co może zaoferować nam tak doskonały produkt. 

Źródła

 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...