Prisma Android

Prisma ląduje w Google Play – będzie szaleństwo

Wasze zdjęcia mogą stać się prawdziwymi dziełami sztuki wzorowanymi na najbardziej znanych produkcjach (choć nie tylko na nich). Sprawdźcie koniecznie…

Prisma Android

Tytułowa aplikacja zyskała rzeszę fanów, czego dowodem był istny wysyp niezwykle oryginalnych zdjęć profilowych na najpopularniejszych serwisach społecznościowych. Niestety usługa działania jedynie na urządzeniach sygnowanych logiem nadgryzionego jabłka. Użytkownicy Androida musieli poczekać na swoją kolej. Całe szczęście wersja dedykowana zielonemu robotowi pojawiła się w Google Play stosunkowo szybko. Co prawda w ubiegłym tygodniu była to jedynie „beta”, ale dziś mówimy już o oficjalnej stabilnej edycji.

Prisma – nadaj swoim „obrazom” wyrazu

Nie oszukujmy się, większość prostych edytorów grafiki nie prezentuje zbyt ciekawych możliwości. Chcąc uzyskać ciekawe efekty, należy skorzystać z bardziej zaawansowanych narzędzi, które warto wcześniej poznać i nauczyć się ich obsługi. To wszystko trwa i niekiedy kosztuje – dla przeciętnego Kowalskiego oznacza to, że całe zamieszanie jest zwyczajnie niepotrzebne. Lepiej narzucić na fotkę banalny filtr lub zdać się na typowe algorytmy mające (podobno) podnosić atrakcyjność zdjęcia. Jest to w pełni zrozumiałe, ale czy tak naprawdę musi być?

Prisma Android

Prisma udowadnia, że nie. Wspomniana aplikacja to niezwykle prosty, wręcz banalny program, w którym umieszczamy grafikę (np. nasze zdjęcie) i decydujemy się na jeden z wielu artystycznych filtrów. Dlaczego artystycznych? Cóż, efekty jakie otrzymujemy po ich nałożeniu, czynią z naszych zdjęć dzieła sztuki, a właściwie przekształcają je w taki sposób, abyśmy odbierali je jako coś naprawdę wyjątkowego. Co prawda ciężko mówić o wyjątkowości, kiedy tysiące ludzi, często najbliższe otoczenie korzysta z tego samego rozwiązania, jednak idea może się podobać.

Tak czy inaczej – Prisma jest naprawdę udaną aplikacją, której popularność możemy rozpatrywać jako fenomen. Co i rusz w sklepach z programami dla platformy Android pojawiają się tego typu perełki, jednak mało która potrafi zdobyć serca tysięcy userów, którzy z namiętnością korzystają z usługi. Prismie się to udało, a więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować twórcom.

Jeśli chcecie sprawdzić, jak Prisma sprawdza się na urządzeniach z zielonym robotem – udajecie się pod ten adres i pobierzcie aplikację z Google Play Store.

Źródło: Android Police

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

One Comment

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...