Saitek Pro Flight X-56 Rhino Slide

Pro Flight X-56 Rhino – kontroler stworzony do podboju kosmosu

Każdy miłośnik kosmicznych podróży zdaje sobie sprawę z tego, iż jednym z najważniejszych elementów przy podboju przestrzeni kosmicznej jest wygodny ster. Jak próbuje przekonać graczy firma „Saitek” („Mad Catz”) najlepiej w tego typu zadaniach sprawdzi się ich kontroler – „Pro Flight x-56 Rhino”.

Saitek Pro Flight X-56 Rhino Slide

Kosmos przez dużą grupę osób kojarzony jest z nieograniczoną wolnością, nikogo nie powinno zatem dziwić, iż podobną autonomią powinien być również nacechowany kontroler. Model „X56” umożliwia poruszanie się po zwiększonej ilości osi, co zawdzięcza systemowi „6 Degrees of Freedom”. Dodajmy do tego zaawansowane oprogramowanie gamingowe pozwalające na jego pełną konfigurację oraz rękojeść o sile oporu dającą się dostroić do potrzeb gracza, a użytkownik stwierdzi, że takową swobodę od producenta otrzymał.

Co mamy jednak począć w sytuacji, gdy przytrafi nam się awaria statku i otrzymamy komunikat o uszkodzeniu np. jednego z silników? Z pomocą przyjdzie nam dołączona do kontrolera i umożliwiająca regulowanie siły ciągu podwójna przepustnica. To właśnie ona uratuje nam życie i spowoduje, iż nasz pojazd nie straci na swojej sterowności.

Saitek Pro Flight X-56 Rhino Screen

W erze rozkwitu urządzeń wirtualnej rzeczywistości doskonałym uzupełnieniem kosmicznego symulatora byłyby gogle VR. Gdy jednak gracz założy je na głowę nie widzi kontrolera, którym się posługuje. Dlatego w „Rhino” kształt oraz rozmieszczenie przycisków mają być dla użytkownika intuicyjne. Futurystycznego pazura joystickowi dodadzą oryginalny design i oświetlenie RGB.

Jeśli nie przepadamy za gwiezdnymi wojażami i woli nie unosić się ponad ziemską atmosferę, także możemy skorzystać z dobrodziejstw opisywanego sprzętu, ponieważ ten równie dobrze sprawdzi się w czasie grania w klasyczne symulatory lotu.

Sugerowana cena detaliczna „Pro Flight X-56 Rhino” ustalona została na kwotę około 1300 zł. Produkt na polskich półkach sklepowych pojawi się w lipcu tego roku.

http://www.youtube.com/watch?v=s4urwK7iGhs

Więcej szczegółów na temat kontrolera znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Saitek

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...