E103

Absurdalnie tani telefon z baterią, która wytrzyma 30 dni!

Jeśli nie jesteście pasjonatami smartfonów, a telefon w głównej mierze służy wam do dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowych, to swoją uwagę powinniście zwrócić na najnowszą propozycję firmy „Philips” – „Xenium E103”.

E103

Producent wyposażył model „Xenium E103” we wszystko, co jest nam niezbędne do kontaktu z bliskimi. Solidna obudowa skrywa w sobie: 1,77-calowy, kolorowy wyświetlacz wykonany w technologii TFT LCD oraz cechujący się rozdzielczością 128×160 pikseli, 0,5-megapikselowy aparat fotograficzny, radio FM, odtwarzacz plików MP3, latarkę, slot na karty microSD pozwalający na rozszerzenie pamięci telefonu o dodatkowe 16 GB.

Philips E103 Screen 1

Na szczególną uwagę zasługuje długi czas pracy na jednym ładowaniu. Zawdzięczamy to litowo-jonowemu akumulatorowi o pojemności 1050 mAh, który pozwala na 15 godzin rozmów lub nawet do 38 dni pracy w trybie czuwania. Użytkownicy docenią małe rozmiary telefonu (106,0 x 45,5 x 14,45 mm) oraz jego niedużą wagę (72,7 g), dzięki czemu bez problemu zmieścimy go w kieszeni spodni, plecaku lub damskiej torebce. Dodatkowym atutem powinna też być obsługa dwóch kart SIM, co umożliwi wykorzystywanie urządzenia do połączeń prywatnych i służbowych.

Telefon „Philips Xenium E103” w naszym kraju można kupić za kwotę 75 zł w najpopularniejszych sieciach sklepów, oferujących sprzęt elektroniczny.

Źródło: Philips

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...