Promocja na GOG na 100-lecie niepodległości

Promocja na GOG – prawie 100 gier na 100-lecie niepodległości

Okazuje się, że zbliżające się Święto Niepodległości, nie jest tylko świętowane w Polsce. Otóż pojawiła się promocja na GOG, która bardzo dobitnie o tym świadczy. W końcu prawie 100 gier z okazji 100-lecia niepodległości to coś, obok czego trudno przejść obojętnie. Szczególnie, że tytuły objęte promocją, są wyjątkowe.

Promocja na GOG na 100-lecie niepodległości

Trzeba przyznać, że promocja na GOG to świetny pomysł. I to nie dlatego, że dodane do niej tytuły są naprawdę mocne, ale dlatego, że poniekąd informuje o polskim święcie. Święcie, które jest w tym roku wyjątkowe, bo przecież 100-lecie niepodległości to coś, co należy odpowiednio uczcić. Wielka szkoda, że nie udało się zebrać równej setki produkcji, które zostały przecenione, ale przecież nie może być idealnie.

Promocja na GOG na 100-lecie

Promocja na GOG i generalnie wszystkie związane z grami, mają ograniczony czas, kiedy obowiązują. Tutaj też nie ma wyjątku od reguły, a produkcje można kupować w obniżonych cenach do 12 listopada. Czyli mamy jeszcze cały tydzień, by dobrze się zastanowić nad tym, czy warto wydać nasze pieniądze na któryś z tytułów. Dobrze, że jest z czego wybierać, bo developerzy udostępnili naprawdę interesujące tytuły. Chyba nie musimy dodawać tego, że wszystkie z gier pochodzą od polskich twórców.

Nie mogło oczywiście zabraknąć takiego tytułu, jak Wiedźmin. Promocja na GOG obejmuje każdą z trzech części produkcji CD Projekt RED. Pierwsza część kosztuje niecałe 5 złotych, a za rozszerzoną edycję drugiej odsłony zapłacimy niewiele więcej, bo raptem 5,89 złotego. Można powiedzieć, że aż żal nie brać. Trzecia i najbardziej popularna odsłona serii kosztuje już trochę więcej, ale dalej jest to korzystna oferta. Dziki Gon kosztuje bowiem 49,99 złotych. Pojawiły się także wszystkie dodatki więc można nadrobić, jeżeli ktoś jeszcze nie miał możliwości.

Co w promocji na 100-lecie niepodległości?

Pełną listę gier, które objęte są promocyjnymi cenami, znajdziecie TUTAJ. Warto jednak wyszczególnić kilka z nich, bo nie wszystkie są znane szerszej publiczności. Dying Light nie trzeba raczej przedstawiać nikomu. Podobnie jak Frostpunk czy This War of Mine, które także znajduje się na liście wraz z dodatkiem The Little Ones. Warto jednak sięgnąć do starszych tytułów, które cały czas dają dużą radość podczas grania.

Wśród nich warto wymienić chociażby Earth 2140 lub Earth 2150, które w promocji pojawiły się za cenę mniejszą, niż 5 złotych. Toć to przecież już klasyka, jeżeli chodzi o strategie od twórców, którzy brali udział w tworzeniu gry Polanie. Ze strzelanek warto zwrócić uwagę na Shadow Warrior czy Painkiller. Ten ostatni wprawdzie nie jest wyszczególniony w promocji, ale kosztuje obecnie niecałe osiem złotych.

Nie brakuje także tytułów od mniejszych developerów. Dobrze sprawdzić Beat Cop czy Jack Orlando. Każda z nich zaoferuje coś zupełnie innego, ale warto skorzystać i przekonać się samemu. Takie uczczenie 100-lecia niepodległości jest może nietypowe, ale z całą pewnością potrzebne. Istnieje w końcu szansa na to, że ktoś, kto zupełnie nie znał historii Polski, może się nią teraz zainteresować. A to już coś.

Komputery oraz laptopy, które pozwolą wam odpalić gry z promocji, znajdziecie w naszym sklepie internetowym pod tym adresem.

Źródło: GOG

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...