Promocja na mapy i nawigację Navitel

Jednym z wielu dostępnych na rynku programów nawigacyjnych jest Navitel Navigator. Brak konieczności połączenia z internetem wyróżnia go na tle konkurencji. W zawiązku z rozpoczęciem się sezonu letniego producent przygotował ciekawą propozycję dla nowych i obecnych klientów.

navitell

Przyszła wiosna, zbliża się majówka, ludzie wyjeżdżają na weekend, niektórzy już nawet planują wakacje. Nie każdy zna Polskę czy Europę na pamięć, a korzystanie z atlasu jest uciążliwe, a w obecnych czasach i przy nowych technologiach zbędne. Pomyślał o tym producent Navitel Navigator, który ogłosił promocję w wysokości 50% na swoją nawigację oraz mapy. Obejmuje ona:

– Navitel Navigator Europa

– Navitel Navigator Europa i Rosja

– Mapa Europa

– Mapa Europa i Rosja

Obniżka cen ma trwać do 15.05.2015. Sam program jest bardzo przyjemny dla użytkownika. Nasz redakcyjny kolega testował Navitel Navigator i był z niego zadowolony. Dobra aplikacja, niska cena, brak konieczności łączenia, a także dostępność produktu na różnych platformach to zalety, które mogą przyciągnąć nowych klientów oraz zachęcić obecnych do skorzystania z promocyjnej oferty.

źródło: firma Navitel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...