applewwdc

WWDC 2015 by Apple

Apple właśnie podało datę WWDC (WorldWide Developers Conference), czyli wydarzenia, na którym pokazuje nowy system całemu światu. Podczas konferencji inżynierowie będą mogli dokładnie poznać nowe funkcje platformy.

applewwdc

Data wydarzenia została ustalona na 8-12 czerwca. Głównym hasłem imprezy będzie „The epicenter of change”. Co Apple ma na myśli, ciężko powiedzieć. Na pewno szykuje coś dużego, ponieważ szczyci się tym, że będzie ponad 100 paneli.

Najprawdopodobniej zobaczymy nową wersje systemu mobilnego iOS 9, w której główny nacisk postawiono na stabilność, kosztem innowacyjności. Brak natomiast informacji o nowym OS X na Maki. Od pewnego czasu po sieci krążą plotki na temat dużego iPada o przekątnej 12,9”, a także o uruchomienia przez Apple serwisu telewizyjnego. Podobno też ma się pojawić odświeżone AppleTV, na którego pokładzie znajdzie się procesor A8, taki sam jak w nowym iPhona 6. Czyżby firma z Cupertino chciała namieszać na rynku telewizyjnym?applewwdc2Apple silnie strzeże swoich tajemnic. Ciężko zdobyć informacje o tym, czego się spodziewać. Wiadomo na pewno, że nie każdy będzie mógł się znaleźć na WWDC. Aby kupić bilet, trzeba znaleźć się w gronie 1000 szczęśliwców i wyłożyć 1699$. Nie mało, ale wydatek z pewnością się opłaca, zresztą zostać wylosowanym i nie skorzystać z takiej okazji? No przepraszam bardzo, ale byłaby to głupota i marnotrawstwo. Relacja z wydarzenia oczywiście będzie streamowana online, jednak to nie to samo co obecność na miejscu, w San Francisco. Myślę, że na konferencji zobaczymy coś specjalnego, inaczej organizator aż tak by nie podkreślał rozmiaru wielkości eventu. Hasło imprezy też nie zostało wybrane bez przyczyny. Póki co musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na czerwiec.

źródło: developer.apple.com

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...