Przetestuj za darmo „The Crew” – oferta skierowana do posiadaczy PS4 oraz Xbox One

Właściciele konsol ósmej generacji mają okazję zupełnie za darmo wypróbować najnowsze dziecko studia Ivory Tower – „The Crew”. Oprócz tego wydany został nowy pakiet z dodatkową zawartością.

Jeśli do tej pory nie było wam dane zapoznać się z produkcją, to macie teraz doskonałą okazję do nadrobienia braków. Ubisoft poinformował, że użytkownicy najnowszych konsol Microsoftu oraz Sony mogą zupełnie za darmo wypróbować demo wspomnianej produkcji. Czas zabawy ograniczony jest do dwóch godzin. Niby mało, lecz wystarczająco na to, by zorientować się, czy tytuł na tyle nas wciągnie, aby wysupłać trochę grosza na zakup pełnej gry. Ci, którzy się zdecydują na kupno „The Crew”, będą mogli zachować swoje postępy z wersji demo.

Pojawiła się również nowa zawartość w postaci pakietu „Vintage Pack”. Gdy go pobierzemy nasz garaż powiększy się o trzy nowe pojazdy do wyboru: Chervrolet Corvette C2, Chevrolet Corvette C3 oraz Spyker C8 Aileron. Miłośnicy starych aut nie mogą przejść obok tego dodatku obojętnie. Co prawda „Vintage Pack” jest częścią Season Passa, jednak na szczęście można go zakupić osobno.

Ci, którzy wolą nie wydawać za dużo pieniędzy, także znajdą coś dla siebie. Instalując darmową aktualizację „Vintage Live”, uzyskają cztery nowe misje: „A Fistful of Dirt”, „Route 66”, „Bayou Brawl” oraz „The Score”. Wszyscy będą mogli zagrać w nowy tryb PvP – „Blitz Brawl”, w którym naszym zadaniem jest przejazd do kolejnych stref, wypychanie rywali poza strefy oraz zdobywanie punktów (indywidualnie lub drużynowo).

http://www.youtube.com/watch?v=1OmR-u5rWtk

Więcej o grze dowiecie się odwiedzając oficjalną stronę „The Crew”.

Dodaj komentarz

329 More posts in konsole category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...