You are here
PS Plus na grudzień – nie ma God of War, ale i tak jest nieźle Gry konsole 

PS Plus na grudzień – nie ma God of War, ale i tak jest nieźle

W sieci przed kilkoma dniami zaczęły pojawiać się plotki, które sugerowały, ze oferta PS Plus na grudzień będzie zawierała ostatni hit od Santa Monica Studio, czyli God of War. Cóż, dziś już wiemy, że tak się nie stało, co wcale nie oznacza, że subskrybenci mają powód do narzekań. Oczywiście malkontenci zawsze się znajdą, ale „darmowe” produkcje, które niedługo trafia do oferty, powinny zadowolić część graczy.

PS Plus na grudzień
Fot. Sony PlayStation

Od 3 grudnia będzie można pobierać nowe gry z oferty dla subskrybentów PS Plus, a do tego czasu można jeszcze ściągnąć na dysk konsoli produkcje z listopada. Przypomnijmy, że były to Nioh oraz Outlast 2. Tym razem Sony postanowiło pójść trochę w inną stronę ze swoją ofertą. Co w niej znajdziemy?

PS Plus na grudzień

Oferta PS Plus na grudzień, która została właśnie wyjawiona, jak zwykle przynosi dwa tytuły. Jeden z nich, a konkretniej Titanfall 2, to produkcja „większego kalibru”, która niestety została dość szybko zapomniana przez graczy. Nie dlatego, że była kiepska czy niegrywalna, ale dlatego, że trafiła na bardzo kiepski okres, jeżeli chodzi o jej premierę. Drugi z tytułów to już zupełnie inna bajka, bo tam gracze dostaną możliwość pojeżdżenia trochę na motocyklu. Oferta PS Plus na grudzień nie jest może „petardą”, ale z pewnością część osób z niej chętnie skorzysta.

Titanfall 2

Druga część rewolucyjnej gry, docenionej przez wielu użytkowników. Oprócz świetnej, wciągającej kampanii, oferuje również rozbudowany tryb wieloosobowy. Rozwinięci żołnierze przyszłości i ich gigantyczne roboty sprawiają, że walka jest pełna emocji i zwrotów akcji. Gra zasługuje również na uwagę, ze względu na Metascore na poziomie 89.

Monster Energy Supercross

Dzięki Monster Energy Supercross, każdy z graczy ma szansę spróbować swoich sił na oficjalnych torach jako profesjonalny zawodnik klasy 250X i 450X. Gracze, oprócz wzmacniania swoich maszyn, mogą także konfigurować własne tory, w celu zwiększania swoich umiejętności. Emocje i dobra zabawa gwarantowane!

Nowe gry oraz konsole, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation Informacja prasowa / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment