You are here
PS Plus na lipiec – Sony stawia na sport i wyścigi Gry konsole 

PS Plus na lipiec – Sony stawia na sport i wyścigi

Kolejny miesiąc przynosi kolejną i co ważne, ciekawą ofertę. Tym razem PS Plus na lipiec ma ewidentnie sportowe zacięcie, bo subskrybenci mogą liczyć na dwa całkiem interesujące tytuły, które sprawią, że przez wiele godzin nie ruszą się z kanapy. Co takiego Sony dało tym razem i czy warto zastanowić się nad wykupieniem subskrypcji na PlayStation Plus?

PS Plus na lipiec
PS Plus na lipiec

Nic się nie zmieniło w polityce Sony i dalej dostajemy w comiesięcznej ofercie, tylko tytuły skierowane na najnowszą generację, czyli PlayStation 4. Zapewne boli to dużą część użytkowników, którzy dalej trzymają w domach PlayStation 3 lub Vita, które to już od dawna stoi niestety na straconej pozycji. Niestety, ale trzeba iść z duchem czasu i w końcu musiało to nastąpić, że tytuły będą przygotowywane tylko dla nowych konsol. Czy to oznacza, że są o wiele lepsze? No nie do końca.

PS Plus na lipiec

Oferta PS Plus na lipiec skupiła się tym razem na wrażeniach sportowych. To spora zmiana względem tego, co klienci Sony dostali w zeszłym miesiącu (gdzie dalej można jeszcze zasysać gry na swoją konsolę!). Tam było Bordelands: The Handsome Collection, czyli tak naprawdę dwa tytuły, bo druga część gry oraz The Pre-Sequel. Inną produkcją była Sonic Mania, czyli unowocześniona wersja klasycznej platformówki. Tym razem mamy jednak zupełnie co innego, co powinno cieszyć, bo mimo wszystko różnorodność jest bardzo ważna.

Pierwszym z tytułów, który znajdzie się w ofercie PS Plus na lipiec, jest Pro Evolution Soccer 2019, czyli można powiedzieć, że to prawie „świeżak”. Produkcja zebrała naprawdę wysokie noty od recenzentów i dalej jest wychwalana przez użytkowników. To niezła alternatywa dla tych, którym nie pasuje kierunek rozwoju, który wybrała Fifa. Więc jeżeli jesteście fanami piłki nożnej, to Pro Evolution Soccer 2019 może wam się spodobać.

Drugim z tytułów udostępnionych w lipcu będzie Horizon Chase Turbo, czyli wyścigi, które pierwotnie rządziły na urządzeniach mobilnych. W wersji na konsolę PlayStation 4 pojawiły się jednak nowości, a wśród nich możliwość grania na podzielonym ekranie. Tytuł oferuje naprawdę sporą liczbę tras i samochodów, więc trudno się będzie przy nim nudzić.

Warto brać PS Plus?

Jak dobrze widać, oferta w PS Plus jest naprawdę bardzo różnorodna i nigdy nie wiadomo, co takiego nam się trafi. Trzeba jednak pamiętać o tym, że samo opłacanie subskrypcji nie daje tylko dostępu do dwóch nowych gier co miesiąc, ale także do możliwości grania on-line. Bez tego, gracze nie mają co liczyć na rozgrywkę multiplayerową. Jeżeli więc ktoś jest miłośnikiem tego typu gier, to i tak nie ma wyjścia, bo PS Plus jest dla niego obligatoryjne.

Co jeszcze oferuje subskrypcja na usługę? Użytkownicy dostają dostęp do chmury, gdzie przeznaczono dla nich 100 GB miejsca na to, żeby zapisywać stan gry. Ile kosztuje dostęp do usługi? Za jeden miesiąc zapłacimy 33 złote, za 3 miesiące 100 złotych, a za rok 240 złotych.

Nowe gry oraz konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Sony PlayStation / Informacja prasowa / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment