You are here
PS Plus na marzec – żegnamy gry na PS3 i PS Vita Gry konsole 

PS Plus na marzec – żegnamy gry na PS3 i PS Vita

Oferta PS Plus na marzec to duże zmiany dla wszystkich posiadaczy starszych konsol od Sony. Od tego miesiąca nie będą oni już dostawali „darmowych” gier za opłacenie abonamentu. Japończycy już jakiś czas temu informowali o tym swoich użytkowników i w końcu do tego doszło. Czy to oznacza, że tytuły na PlayStation 4 są teraz lepsze?

PS Plus na marzec

Oczywiście to, czy konkretne tytuły są dla graczy lepsze czy gorsze, to już kwestia gustu. Widać jednak, że Sony chce pokazać swoim klientom, że wcale nie ma zamiaru odpuszczać i zamierza dawać im solidne produkcje. Tak jest i tym razem, bo oferta dla subskrybentów jest ciekawa, choć może nie tak, jak ta w zeszłym miesiącu. Nie oznacza to jednak tego, że można obok niej przejść obojętnie.

PS Plus na marzec

Co takiego więc oferuje PS Plus na marzec? Coś, co na pewno będzie gratką dla wszystkich fanów FPS’ów. Chodzi bowiem o tytuł, który stał się jednym z ważniejszych, jeżeli chodzi o rozwój tego gatunku. Mowa oczywiście o Call of Duty: Modern Warfare, które w ofercie pojawi się w wersji Remastered. Trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość, jeżeli chcemy ściągnąć tytuł na swoją konsolę, bo zajmuje on około 80 GB.

Drugim tytułem, który pojawił się w ofercie, jest The Witness. To gra logiczno przygodowa, a za jej powstanie odpowiada studio założone przez Jonathana Blowa, czyli jednego z twórców gry Myst. W The Witness gracz będzie poruszał się po wyjątkowo malowniczej wyspie, a na jego drodze stanie całkiem sporo zagadek, które będzie musiał rozwiązać. Przyjemna rozgrywka, którą warto pobrać na swoje konsole.

Nowe gry znajdziecie także w naszym sklepie internetowym wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation / Informacja prasowa / YouTube

Related posts

Leave a Comment