warthunder 750x300 1

Pula nagród w Thunder League przekroczyła kolejny pułap

Nikt przy zdrowych zmysłach nie traktuje już e-sportu jako czegoś niezwykłego. Ten model rozgrywki staje się coraz popularniejszy, czego doskonałym przykładem były chociażby zeszłoroczne Intel Extreme Masters. A teraz w fazę play-off wchodzi Thunder League.

 
warthunder 750x300 1
Jeżeli nie jesteście zaznajomieni z terminem Thunder League, warto nadrobić zaległości. Liga skupia profesjonalne oraz amatorskie zespoły, których stremowane potyczki można obserwować na stronie WarThunder. I jak sama nazwa wskazuje, liga to nic innego, jak sieciowe rozgrywki w zbierającej coraz większą popularność grze War Thunder. Osadzone w realiach drugiej wojny światowej MMO przyciąga rzesze fanów z całego świata.
Obecnie trwające rozgrywki zaczęły się jeszcze w zeszłym roku. Z dziesięciu drużyn do fazy play-off weszło osiem. Walki rozgrywają się w specjalnym e-sportowym trybie, a toczone są zarówno w pojazdach naziemnych, jak i samolotach. Każdy gracz WarThunder może dołożyć swoją cegiełkę do mistrzostw poprzez zakup specjalnego Nieśmiertelnika. Część z zysków (25%) zostanie przekazanych do puli nagród Thunder League. Kilka dni temu wynosiła ona ponad 40 tysięcy dolarów, a dziś już prawie 51.
 
http://www.youtube.com/watch?v=VXwnuLo26JQ
Oznacza to, że właściciele Nieśmiertelników otrzymali maszyny Panther T-V oraz Messerschmitt BF 109-E7/U2. Patrząc, w jakim tempie kolejne pułapy są osiągane, kolejny wydaje się kwestią dni. Gdy zostanie zebrane 70 tysięcy, na profilach graczy pojawią się specjalne komunikaty radiowe. Podczas trwania rozgrywek został uruchomiony także specjalny turniej E-100, w którym nagrodą dla najlepszych graczy będzie niemiecki czołg E-100.
Można także typować swoich faworytów w rozgrywkach i dzięki temu zdobywać nagrody. Warto spróbować, szczególnie że jednym z zespołów jest DYNAMIGHT z Polski.
Źródło: WarThunder
Fot: jw.
___________________________
Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...