whatss

WhatsApp wykorzysta dane z Facebooka

Ostatnio pojawiła się informacja o tym, że WhatsApp staje się w pełni darmową aplikacją. Teraz zapowiadane są kolejne zmiany. Już niebawem komunikator będzie korzystał z naszych facebookowych danych.

whatss

WhatsApp od 2014 roku należy do Marka Zuckenberga. Jednak dotychczas aplikacja rozwijała się całkowicie niezależnie od Facebooka. Teraz przyszedł czas na zamiany. W najnowszej wersji testowej jest możliwość podłączenia swoje konta z FB. W ten sposób jeszcze zostanie pobieranych jeszcze więcej naszych danych. Do tej pory używając WhatsAppa, można było liczyć na to, że nasze wiadomości zostaną prywatne, teraz może to wyglądać nieco inaczej. Wiadomo, że Facebook jest dosyć mocno sprawdzany. Czy to samo czeka nas na WhatsAppie? Z drugiej jednak strony może Pan Zuckenberg szykuje alternatywę dla Messengera. Chociaż ten ostatnio przeszedł sporo zmian, które mają sprawić, że będzie on przyjaźniejszy dla użytkownika mobilnego. Cieszę się, że program się rozwija, ale mam nadzieję, że będą to zmiany w dobrą stronę. Osobiście chciałbym, żeby WhatsApp obsłużył facebookowy chat, bowiem wygodniej mi się z niego korzysta. Jest to jednak kwestia gustu, ale wątpię, żeby koniec końców była taka możliwość.

Nie da się ukryć, że media społecznościowe są bardzo ważne. Liczne zmiany, które zachodzą w samym Facebooku i Messengerze tylko to potwierdzają. Zmiany dotyczące WhatsAppa są bardziej drastyczne. Ciężko przewidzieć czym tak naprawdę kierują się właściciel programu i jaką ma wizję. Jestem pewien, że to nie koniec nowości, które pojawią się w WhatsAppie. Ciekawe czy wszystkie będą korzystne dla użytkowników.

 
źródło: neowin

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...