Queen, Neymar oraz iPhone bohaterami nowego teasera PES 2016

Konami, wykorzystując w zajawce utwór „We Will Rock You” zespołu Queen, poniekąd przenosi nas w czasie. Piosenkę tę można już było usłyszeć w wydanym 13 lat temu „Pro Evolution Soccer 2”. Mało tego Japończycy na kolejne trzy lata otrzymali wyłączność na rozgrywki „Ligi Mistrzów” i „Ligi Europy”.

Zajawka skupia się na postaci Neymara Juniora, gwiazdora FC Barcelony oraz piłkarskiej reprezentacji Brazylii, który to został przez „Konami” wybrany na ambasadora najnowszej gry z serii „Pro Evolution Soccer”. Sam piłkarz kurtuazyjnie wypowiada się na temat projektu. Komplementuje serię i wkładaną w nią przez studio PES Production pracę. – To dla mnie zaszczyt, że znajdę się na okładce PES 2016stwierdza napastnik „Dumy Katalonii”. Z niecierpliwością czeka też na to, aż zobaczy się w akcji w wirtualnym meczu.

Wypowiedź Brazylijczyka uzupełnił Erik Bladinieres, europejski dyrektor marki ds. piłki nożnej – Neymar Jr. to piłkarz, który idealnie pasuje do marki PES i do całej naszej filozofii. Jego nieprzewidywalność i inne wyjątkowe cechy świetnie sprawdzą się w rozgrywce PES 2016. Dwudziesta rocznica serii to doskonała okazja do uczczenia przeszłości, przy jednoczesnym spojrzeniu w przyszłość marki. Naszą kampanię poprowadzi właśnie Neymar Jr.

Postać Neymara będzie dostępna jako unikatowy piłkarz w „myClub” dla fanów, którzy zamówią swój egzemplarz przed debiutem rynkowym tytułu.Oprócz reprezentanta Brazylii, jednym z bohaterów zapowiedzi okazało się urządzenie koncernu „Apple”, które na filmiku posłużyło jednemu z piłkarzy do zrobienie sobie „słit foci”. Całości materiału dopełnia jeden ze sławniejszych numerów grupy „Queen” – „We Will Rock You”. Jak wspomniał też Erik Bladiniers, marka „PES” obchodzi w tym roku okrągłą rocznicę – 20-lecie istnienia serii „Pro Evolution Soccer” na rynku.

Pstryczka w nos dostało też „Electronic Arts”. Japończycy podpisali z „UEFA” umowę, na mocy której przez kolejne trzy lata „Liga Mistrzów” oraz „Liga Europejska” pojawi się tylko w grach z serii „Pro Evo”.

Nowa umowa pozwoli KONAMI na wykorzystywanie rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA w różnych elementach nadchodzących gier. Pojawią się one nie tylko jako oddzielne tryby rozgrywek, ale także część pełnych sezonów klubowych. Dodatkowo Superpuchar Europy UEFA zostanie włączony do docenianego przez fanów trybu Master League.

Można więc śmiało mówić o tym, iż „FIFA 16” na starcie zaliczyła sporą wtopę.

http://www.youtube.com/watch?v=CSUdqaMViB8

Najnowsza odsłona „PES-a” zadebiutować ma na rynku w listopadzie i ukaże się na następujące platformy sprzętowe: PC, Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4, Android, iOS.

Źródło: YouTube, Konami

_____________________________________________________

Wcześniejsze gry z serii „Pro Evolution Soccer” znajdziecie w naszym e-sklepie.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...