QUER poszerza asortyment, o nowe modele „gryzoni”

QUER, marka znana z bogatej oferty akcesoriów komputerowych takich jak: nośniki danych czy baterii i zasilaczy dedykowanych do laptopów, wzbogaciła ofertę o nowe modele myszek. Myszki w zależności od przeznaczenia pogrupowano na trzy serie: Basic, Comfort oraz Gamer.

Przyjrzyjmy się bliżej niektórym reprezentantom poszczególnych serii. Na pierwszy ogień idzie przewodowa mysz optyczna serii Basic. Model KOM0565 jest niewielkich gabarytów urządzeniem, które doskonale sprawdzi się dla zarówno wśród lewo jak i prawo ręcznych. Zastosowany w myszce sensor optyczny oraz jej ergonomiczny kształt umożliwią komfortowe użytkowanie sprzętu bez konieczności zakupu dodatkowo podkładki. Dosyć ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie wstawki z przeźroczystego plastiku, która podczas pracy „gryzonia” mieni się czerwoną barwą. Sugerowana cena ustalona została na kwotę 13 zł.

Dla graczy komputerowych producent również przygotował interesujące akcesoria. Dedykowana mysz serii Gamer, o symbolu KOM0568 cechuje się technologią laserową 2.4 GHz oraz rozdzielczością do 1000dpi. Przemyślane rozmieszczenie programowalnych przycisków gwarantuje przyjemne i nie męczące zbytnio dłoni granie w ulubione tytuły. Model ten opracowany został w trzech wariantach kolorystycznych: jednolicie czarnym oraz czarnym z niebieskim i różowym akcentem. Gdyby ktoś szukał dodatkowo nowej klawiatury to za rozsądną kwotę może zaopatrzyć się w zestaw o symbolu KOM0572, w skład którego wchodzi myszka laserowa+klawiatura. Sugerowana cena KOM0568 wyniesie 35 zł, natomiast za zestaw powiększony o klawiaturę zapłacimy 60 zł.

Ostatnim reprezentantem nowych produktów w ofercie firmy QUER jest optyczna myszka z serii Comfort (model KOM0570). Urządzenie to wyposażone zostało w technologię bluetooth, dzięki której nie tylko zaoszczędzimy miejsce na biurku ograniczając niepotrzebne kable, ale i uzyskamy płynniejszą pracę. W zależności od preferencji użytkownika, ten sam może ustawić odpowiednią do wykonywanych w danej chwili zadań, rozdzielczość, spośród trzech opcji: 800, 1200 i 1600dpi. „Gryzoń”, o niewielkich rozmiarach oraz odpowiednio wyprofilowanym kształcie doskonale leży w dłoni, a odpowiednio rozmieszczone dodatkowe przyciski sprawiają całkiem pozytywne wrażenie. Model ten dostępny jest w trzech kolorach: czarnym oraz czarnym z niebieskim lub srebrnym wykończeniem. Za sprzęt przyjdzie nam zapłacić 40 zł.

Więcej informacji znajdziecie tutaj. Wybraliście już coś dla siebie?

Źródło: Lechpol

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...