Rambo: The Video Game – mamy pierwszy zwiastun

Jeśli śledzicie losy polskiej produkcji bazującej na licencji Rambo, to mamy dobre wieści. Twórcy zdecydowali się wreszcie pokazać zapowiedź z urywkami gameplaya.

Kto nie zna sztandarowego bohatera kina akcji lat 80-tych – Johna Rambo? Projekt polskiej firmy Teyon doczekał się zwiastuna z prawdziwego zdarzenia. W prezentowanym filmiku obejrzeć możemy fragmenty rozgrywki. Wprawne oko wychwyci momenty ze wszystkich trzech części cyklu filmowego. Mamy zatem: polowanie na policjantów w lesie, wtapianie się w otoczenie, pojedynki ze śmigłowcami w tle, strzelanie z łuku i wiele innych.

http://www.youtube.com/watch?v=4kDa04hAHNM

Największym mankamentem produkcji rzucającym się już od pierwszych sekund w prezentowanym materiale jest „biedna” grafika. Postać naszego protagonisty jest niewymiarowa, twarz Sylwestra ledwo rozpoznawalna, a tekstury i efekty wybuchów pozostawię bez komentarza. Jednak jako sympatyk filmów o amerykańskim weteranie wojennym dam grze szansę. Może wykonanie trochę kuleje, ale potencjał jest. Mam tylko nadzieję, że tytuł nie okaże się nieplanowaną parodią nieustraszonego Johna i nie zostanie wyśmiany przez fanów i krytyków branży gamedevu.

http://www.youtube.com/watch?v=oAHutAeAjSI

Pozwolę sobie przypomnieć, że Rambo: The Video Game jest rail shooterem, czyli wszystkim znanym, typowym celowniczkiem z automatów. Premiera gry przewidziana jest na zimę tego roku, a wydana zostanie na konsole PlayStation 3, Xbox 360 i komputery PC.

 

 

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...