Bomba w kieszeni – eksplodujący Samsung Galaxy S III

Poparzona nastolatka w Szwajcarii! Używany przez nią Samsung Galaxy S III postanowił zrobić jej wybuchową niespodziankę.

Ubiegłoroczny flagowiec SamsungaGalaxy S III, wybuchł w kieszeni 18-letniej Fanny Schlatter. Szwajcarski odział firmy wydał już oświadczenie w tej sprawie. Oto co miała do powiedzenia na ten temat Mirjam Berger, szwajcarska rzeczniczka Samsunga:

– Kiedy tylko skontaktujemy się z poszkodowaną, natychmiast rozpoczniemy szczegółowe śledztwo. Będziemy chcieli jak najlepiej zbadać ten przypadek, a szczątki telefonu zostaną wysłane w tym celu do Korei. Bardzo nam przykro, że pani Schlatter została ranna. Zapewniamy jednak, że firma poddaje swoje produkty rygorystycznej kontroli jakości.

Informacje tego typu pojawiają się ostatnio w mediach coraz częściej. Użytkownicy telefonów każdej firmy nie znają dnia ani godziny. Problemy z przegrzewaniem się miały już: iPhone 5, BlackBerry Curve 9320 czy smartfony LG i Nokii. Inna sprawa, że niektórzy ze swoimi telefonami obchodzą się w dziwaczny sposób. Znane są przypadki wsadzania komórki do mikrofali, celem jej wysuszenia.

Sporym plusem Samsunga jest fakt, że zależy im na wyjaśnianiu przypadków eksplodujących słuchawek. W porównaniu do konkurencyjnej firmy, która grozi użytkownikom, że jeśli tego typu sprawy zostaną nagłośnione, ofiary nie mają co liczyć na wymianę wadliwego sprzętu na nowy, jest to naprawdę dobre posunięcie.

Użytkowniku, w ramach akcji dbania o Twoje bezpieczeństwo, ostrzegam: Uważaj co nosisz w spodniach!

 

One Comment

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...