Rambo: The Video Game – Polaka portret obcy…

Jeśli miałeś kiedyś ochotę wcielić się w ikonę kina akcji lat osiemdziesiątych, to wreszcie nadarza się ku temu okazja. Krakowskie studio Teyon oraz Reef Entertainment – wydawca znany z takich produkcji jak Sniper Elite i Rogue Trooper: The Quartz Zone Massacre, pracują nad licencjonowaną grą opartą na serii Rambo. 

Rambo: The Video Game ma być pierwszoosobowym schooterem z elementami przygodowymi. Gra bazuje na serii filmów o niestrudzonym weteranie wojny w Wietnamie – John’ie Rambo. Fabuła zabierze nas w podróż po pierwszych trzech częściach cyklu filmowego.

Mechanizm rozgrywki będzie zawierał w sobie takie elementy jak skradanie, niszczenie budowli i walkę z całymi zastępami wrogów przy użyciu noża czy narzędzi zagłady, w postaci pistoletów, wszelkiej maści karabinów maszynowych i granatników.  W grę zaimplementowano skomplikowany system osłon, zniszczalne elementy otoczenia czy efekt „szmacianej lalki” animowanych postaci.

Świetną wiadomością jest  też fakt, że twórcom udało się zdobyć dostęp do taśm z nagranymi kwestiami Johna Rambo i płk. Samuela Trautman’a, dzięki temu w czasie rozgrywki usłyszymy oryginalne głosy Sylvestra Stallone’a oraz Richarda Crenny’ego.

Niestety na dzień dzisiejszy nie wiadomo jeszcze jak długo będzie nam dane czekać na wcielenie się w bohatera naszego dzieciństwa, a do tego czasu zawsze możemy wrócić do przygód Johna na szklanym ekranie.

Produkcję zapowiedziano na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...