Razer THX Slide

Razer najmocniejszym graczem rynku gamingowego

Firma „Razer”, globalna marka lifestylowa dla graczy, potwierdziła zakup większości aktywów „THX Ltd.” i przyłączenie do zespołu tak zarządu, jak i pracowników wspomnianego przedsiębiorstwa. Szczegółowe informacje finansowe na temat transakcji, która miała miejsce w pierwszej połowie października, nie zostały ujawnione.

Razer THX Slide

„THX” działać będzie jako niezależna firma pod własnym zarządem, poza głównym nurtem działań firmy-matki. Co więcej, dział zajmujący się technologią audio będzie mógł we własnym zakresie pozyskiwać partnerów i nawiązywać umowy z innymi niż „Razer” producentami sprzętu, dostawcami usług i partnerami finansowymi. Poniżej zapoznać się możecie z wypowiedziami reprezentantów obu marek:

Razer” ma wizję innowacji na każdym poziomie rozrywki, wizję zgodną z tą, której orędownikiem „THX” pozostawało w całej swojej 30-letnią już historii. Zakup ten pozwoli nam wzmocnić swoją pozycję lidera na rynku gamingowym jednocześnie poszerzając nasze pole działania w projektowaniu produktów i rozwoju technologii o nowe aspekty rozrywki, takie jak muzyka czy film – powiedział Min-Lang Tan, współzałożyciel i CEO „Razer”.

Od ponad 30 lat „THX” szczyci się zasłużoną pozycją jednego ze światowych liderów technologii audio i certyfikacji. Waga, którą „Razer” przywiązuje do designu i innowacji, powoduje, że ekscytuję się naszym nowym partnerstwem. „Razer” będzie wspierać nas w realizacji naszych wizji nowych doświadczeń audiowizualnych – dodaje Laurie Fincham, główny inżynier technologii audio „THX”.

Razer THX Screen

Naszym priorytetem było zawsze, by każdy niezależnie od wybranego medium mógł doświadczyć rozrywki na najwyższym poziomie jakości. We współpracy z „Razer” możemy kontynuować ekspansję na jeszcze niezbadane obszary, jednocześnie dostarczając klientom doskonałe rozwiązania dostosowane do ich stale ewoluujących potrzeb. Jako samodzielna firma „THX” będzie blisko współpracować z „Razer”, ale będzie też nadal obsługiwać naszych dotychczasowych partnerów w przemyśle rozrywkowym – mówi Ty Ahmad-Taylor, CEO „THX”.

Największa, monumentalna wartość „THX” leży w kompetencjach firmy w dziedzinie certyfikacji, optymalizacji audio i sprawach własności intelektualnej. Spodziewamy się, że Ty, Laurie, kadra kierownicza i pracownicy THX, którzy także zostają na pokładzie, będą kontynuować pracę jako światowy lider innowacji i technologii w obszarze audiowizualnym – podsumował Tan.

Na to, czy krok jednego z najpopularniejszych producentów akcesoriów dla graczy okazał się strzałem w dziesiątkę, przyjdzie nam trochę poczekać.

Źródło: Razer, YouTube.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...