Vivitek Qumi Q3 Plus Slide

Qumi Q3 Plus – mobilny projektor od firmy Vivitek

W ofercie produktowej firmy „Vivitek” pojawił się właśnie projektor, który wyznacza nowy standard mobilności. Urządzenie, które cechuje się rozdzielczością HD720p, jasnością 500 ANSI lumenów i wbudowaną baterią – waży zaledwie 0,5 kg.

Vivitek Qumi Q3 Plus Slide

„Vivitek Qumi Q3 Plus” pracuje w oparciu o system „Android”, odtwarza multimedia z pamięci zewnętrznych (port USB, slot Micro SD). Użytkownik może również odtwarzać materiały, korzystając z pamięci wewnętrznej oraz wykorzystując WiFi. Urządzenie oferuje także łączność Bluetooth, dięki czemu bez problemu sparujemy z projektorem na przykład zestaw głośników bezprzewodowych.

Ultra przenośny projektor LED Smart z system „Android” jest tylko nieznacznie większy od smartfona, ale może wyświetlić panoramiczny obraz o przekątnej aż do 100 cali. Parametry wyświetlania obrazu „Viviteka Qumi Q3 Plus” są bardzo satysfakcjonujące jak na tak małe urządzenie – podstawowa rozdzielczość HD720p, 500 ANSI lumenów i kontrast 5000: 1. Co więcej, żywotność opisywanego sprzętu to aż 30 000 godzin pracy – co oznacza, że korzystając z projektora 5 godzin dziennie w każdym z 365 dni w roku, można korzystać z urządzenia kilkanaście lat.

Vivitek Qumi Q3 Plus Screen

Za sprawą wbudowanej baterii – 8,000mAh – możliwe jest zorganizowanie dwugodzinnego seansu w dowolnych warunkach. Użytkownik ma możliwość odtwarzania filmów, zdjęć, dokumentów i innych treści z czytnika bez użycia komputera poprzez USB, karty microSD lub z wbudowanej pamięci urządzenia albo korzystając z łączności WiFi. Dźwięk z wbudowanych głośników można wzmocnić, podłączając bezprzewodowe głośniki Bluetooth.

„Vivitek Qumi Q3 Plus” jest dostępny w 4 wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, czerwonym i złotym. Sugerowana cena detaliczna mobilnego projektora ustalona została na kwotę w cenie 2279 złotych z VAT (z wbudowaną baterią pozwalającą na dwugodzinną projekcję).

Główne cechy produktu:

 • rozdzielczość własna: HD720p (1280 x 720);

 • jasność: 5000:1;

 • rozdzielczość maksymalna: 1080p (1920 x 1080) @60Hz;

 • proporcje obrazu: 16:9;

 • żywotność i typ lampy: Brak lampy. Źródłem światła jest dioda LED o trwałości nawet 30 000 godzin;

 • rodzaj matrycy: Technologia DLP® firmy Texas Instruments wykorzystująca jeden układ scalony;

 • przekątna obrazu: 19–100″;

 • głośniki: 2×2 W;

 • poziom hałasu: 33 dB (tryb Normal);

 • wymiary: 176 × 103 × 28 mm;

 • masa: 0,460 kg.

Więcej szczegółów na temat projektora „Qumi Q3 Plus” znajdziecie na oficjalnej internetowej stronie firmy „Vivitek”.

Źródło: Vivitek.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...