Razer Phone 2 bez zmian

Razer Phone 2 bez zmian w wyglądzie?

Telefony dla graczy to nisza, która ma jednak swoich oddanych użytkowników. W końcu rynek gier mobilnych jest ogromny i nie sposób ignorować pieniędzy, które można na nim zarobić. Okazuje się, że w tym roku powinniśmy jeszcze zobaczyć kolejne wcielenie gamingowego smartfona. Razer Phone 2 bez zmian w wyglądzie i tak będzie ciekawym rozwiązaniem.

Razer Phone 2 bez zmian

Prostota w wyglądzie gamingowego Razer Phone urzekła klientów firmy, która doskonale znana jest graczom na całym świecie. Sam design smartfona dość mocno odbiegał od tego, do czego przyzwyczaił nas producent. Użytkownicy dostali prostą formę, bez śladów świecącego w każdą stronę światła czy przesadnych udziwnień. Wprawdzie wygląd może i był lekko archaiczny, ale przynajmniej można było skupić się na najważniejszym, czyli na graniu. Widocznie pierwszy telefon był sukcesem, bo Razer zapowiedział pojawienie się następcy sprzętu. Co nas czeka?

Razer Phone 2 bez zmian

Sam wygląd pierwszego smartfona dla graczy w portfolio Razera zwracał uwagę przede wszystkim umieszczeniem głośników. Zajmowały one bowiem górną i dolną część przedniego panelu, co ułatwiało trzymanie urządzenia podczas rozgrywki, a konkretniej dostęp do wyświetlacza. W końcu grając w gry mobilne ważny jest uchwyt, jeżeli sam Razer nie zdecydował się na to, żeby zaproponować graczom dodatkowe akcesoria (chociażby coś na kształt tego, co ma Nintendo Switch), stabilność była tu na wagę złota. Sukces, albo zainteresowanie telefonem, przełożyło się na to, że zostanie wypuszczony jego następca. I to prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Razer Phone 2 bez zmian w wyglądzie to dość odważne posunięcie, ale jest w nim dużo sensu. Do renderów urządzenia dotarło Android Headlines i ponoć pochodzą one z zaufanego źródła, choć tutaj zawsze pozostaje pewna doza niepewności. Jeżeli jednak faktycznie Razer Phone 2 wyglądać będzie tak, jak na zaprezentowanych grafikach, to bardzo trudno będzie go odróżnić od poprzednika. Przynajmniej wtedy, kiedy będziemy spoglądali na przód urządzenia. Różnice są minimalne, bo zniknęła niewielka ramka wokół przednich aparatów. Zdaje się także, że ramki wokół wyświetlacza są minimalnie większe. I to w zasadzie tyle. Tylko czy Razer Phone 2 bez zmian w podejściu do designu to błąd ze strony producenta? Niekoniecznie. Przyzwyczailiśmy się do tego, że każdy nowy telefon musi różnić się od poprzednika, ale zazwyczaj są to właśnie zmiany ledwo zauważalne. Tutaj będzie tak samo, o ile faktycznie render jest prawdziwy.

Specyfikacja Razer Phone 2

Wydaje się, że nie zmieniono rozmiaru samego wyświetlacza i dalej będzie on miał 5,7 cala. Zmiany w wyglądzie mogą pojawić się oczywiście na pleckach urządzenia, które w swojej pierwotnej formie było pokryte cienką warstwą gumy. To oczywiście też miało zapewnić lepszy uchwyt oraz zabezpieczenie przed ewentualnym upuszczeniem telefonu na ziemię. Wprawdzie materiał ponoć dość łatwo było uszkodzić, ale z takimi rzeczami trzeba się niestety czasem liczyć. Wygląd Razer Phone 2 bez zmian to nie problem. Gorzej, jeżeli specyfikacja nie będzie odbiegała zbytnio od pierwszego modelu.

W sieci pojawiły się już pierwsze benchmarki urządzenia, ale jak to w takich przypadkach bywa, nie można brać ich jako pewnik. Niemniej na pokładzie Razer Phone 2 może znaleźć się ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 845, czyli tutaj byłaby zmiana na lepsze. Wprawdzie Qualcomm zapowiada już nowszy chip, ale nie wiadomo jeszcze kiedy będzie on zaprezentowany, a tym samym, kiedy będzie mógł trafić do nowych smartfonów. Pamięć RAM ma sięgać aż 8 GB, ale za to miejsce na dane ma być zwiększone do 512 GB. Sam Razer zapowiedział jeszcze, że funkcje kamery mają zostać poprawione oprogramowaniem. Jeżeli już przy tym jesteśmy, to są szanse na to, że Razer Phone 2 będzie miał powiadomienia Chroma LED, czyli będzie dość kolorowo. Dla gracza i tak najważniejszy powinien być sam wyświetlacz i jego częstotliwość. W pierwszej wersji sprzętu było to 120 Hz i nic nie zapowiada tego, żeby Razer Phone 2 planował w tej kwestii jakiekolwiek zmiany. Na potwierdzenie, czy faktycznie Razer Phone 2 bez zmian w designie pojawi się na rynku przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Miejmy nadzieję, że nie za długo.

Smartfony, które także nadają się do gier mobilnych, znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Android Headlines / Razer

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...