Razer Turret dla Xbox One

Razer Turret dla Xbox One wymiata. Ceną również.

Dożyliśmy interesujących czasów, gdzie Xbox One powoli zmienia się w coś, co można nazwać przenośnym komputerem do gier. Platforma od początku pozycjonowana była na multimedialne centrum rozrywki, a teraz mamy na to kolejny dowód. Mysz oraz klawiatura Razer Turret dla Xbox One stała się faktem. Oto jej specyfikacja oraz cena.

Razer Turret dla Xbox One

Jakiś czas temu Microsoft ogłosił, że pojawi się oficjalne wsparcie dla myszy i klawiatur, które będą współpracowały z ich ostatnią konsolą. Nie jest to wprawdzie nic nowego, bo przecież można było już korzystać z akcesoriów peryferyjnych wcześniej. Jednak dopiero teraz stało się to czymś oficjalnie zatwierdzonym przez producenta. Nie mogło być inaczej i pierwsze tego typu produkty trafią do rąk graczy z logiem Razer. Co oferują?

Razer Turret dla Xbox One

Razer Turret dla Xbox One to sprzęt, który może się podobać. Nie tylko ze względu na jego desing, ale także ze względu na właściwości. Te musiał zostać odpowiednio dopasowane do profesjonalnych graczy, bo przecież pierwsze akcesoria takie być powinny. Razer nie zawiódł, bo zestaw wygląda fenomenalnie i jak przystało na producenta, ma wiele podświetlanych elementów. To przecież jeden z charakterystycznych motywów wykorzystywanych w jego produktach, więc i tu nie mogło go zabraknąć.

Razer Chroma to aż 16.8 miliona kolorów, które będą się pojawiały na sprzęcie w różnych momentach rozgrywki. Dodatkowo można je oczywiście ustawiać samemu, co z pewnością wielu graczy wykorzystuje. Oczywiście wartości wizualne to jedno, ale ważniejsza jest sama specyfikacja. Tak także zdaje się stać na najwyższym poziomie. Zarówno klawiatura, jak i mysz, da się podłączyć do konsoli bezprzewodowo. Wprawdzie korzystanie z nich np. siedząc na kanapie zdaje się bezcelowe, ale już stawiając je na stoliku do kawy, widzimy większy sens. Warto także dodać, że oba sprzęty są w pełni kompatybilne z systemem Windows 10, co jest dużym plusem. Można więc będzie kupić tylko jeden taki profesjonalny zestaw, a będzie on obsługiwał obie platformy.

Specyfikacja Razer Turret dla Xbox One

Klawiatura ma wbudowaną specjalną, wysuwaną podstawkę, żeby nie męczyć nadgarstków. Dodatkowo wyposażona jest także w specjalny przycisk, który łączy się bezpośrednio z konsolą i pozwala np. na zmienienie motywów. Miły gest ze strony Razera. Turret to klawiatura mechaniczna, która na jednym ładowaniu powinna zapewnić około 40 godzin grania. Jej żywotność ma dochodzić do 80 milionów kliknięć. Jeżeli zdecydujemy się na podłączenie przez kabel, ten ma aż 2 metry długości, czyli wystarczająco dużo, żeby się nie przemęczać w podłączaniu do konsoli.

Jeżeli chodzi o myszkę, to gracze dostaną tutaj optyczny sensor 5G, który jest im już dobrze znany z innych produktów Razera. Urządzenie ma aż 7 przycisków, które można oczywiście zaprogramować pod swoje potrzeby. Żywotność sprzętu to 40 milionów kliknięć, a samo pokrętło ma być gamingowe i stworzone tak, żeby wyczuwać na nim odpowiedni opór. Razer Turret dla Xbox One obsługuje także Razer Synapse.

Cena klawiatury i myszy

No dobrze, a ile kosztuje taki zestaw. Tanio nie jest, bo został on wyceniony na 249,99 dolarów. W przeliczeniu na złotówki jest to… 935 złotych. I to bez cła, podatków itd. Innymi słowy, Razer Turret dla Xbox One kosztuje więcej, niż podstawowa wersja konsoli w wersji S. Plusem jest oczywiście to, że da się z zestawu korzystać także na PC, ale to i tak spory wydatek. Niedzielni gracze raczej nie skuszą się na to, żeby zainwestować takie pieniądze. Co zrobią profesjonalni? Urządzenie w pełnej krasie zobaczymy na targach CES 2019 w Las Vegas, a do sprzedaży ma trafić z końcem marca przyszłego roku.

Klawiatury oraz myszy dla graczy znajdziecie także w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Razer

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...