Real Boxing – efektowniejsze walki z nową aktualizacją

Studio Vivid Games dba o fanów, co przejawia się w dość częstych aktualizacjach swoich produktów. Tym razem ich debiutancki tytuł – Real Boxing — poszerzył się m.in. o nowy system zadawania serii ciosów.

Nowy system wprowadza do rozgrywki sporo różnych kombinacji ciosów. Do wyboru mamy: haki, sierpowe i proste… Ze wspomnianych uderzeń możemy utworzyć kombinację składającą się z maksymalnie 9 ciosów. Dodana wartość sprawia, że rozgrywka jest dynamiczna i zwiększa poczucie spełnienia po każdym wygranym pojedynku.

Oprócz powyższego systemu aktualizacja wprowadza szereg pomniejszych zmian takich jak:

  • nowe Turnieje Tygodniowe (Weekly Tournaments),
  • zwiększenie puli Turniejów Tygodniowych (Weekly Tournaments) w trybie wieloosobowym,
  • opcja dzielenia się rozgrywką przez serwis Twitter, co pozwoliło na zwiększenie funkcjonalności „Panelu Społecznościowego” (Social Panel), który to dodany został w poprzedniej wersji łatki aktualizacyjnej.

Zmiany, które wprowadza update, znacząco poprawiają rozgrywkę, co niewątpliwie przełoży się na nowych fanów oraz poprawę nastrojów starych wyjadaczy. Nowy system ciosów możecie podziwiać na załączonym materiale filmowym:

http://www.youtube.com/watch?v=kaKecgB7mCw

Z okazji premiery łatki wersja na system operacyjny iOS pozostała na jakiś czas darmowa, wiec korzystajcie z okazji. Twórcy zapowiadają, że wydanie na Androida wzbogacone zostanie o wszystkie nowości, które do tej pory się ukazały w aktualizacji Rivals.

Grę na urządzenia Apple’a znajdziemy pod tym adresem, natomiast wersja na komputery Mac została przeceniona i dostępna jest poprzez Mac App Store.

Więcej o grze dowiecie się na FanPage’u produkcji oraz oficjalnej stronie studia Vivid Games.

Źródło: Vivid Games

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...