You are here
Rekordowe wyniki przedsprzedaży Galaxy S10 artykuły News 

Rekordowe wyniki przedsprzedaży Galaxy S10

Wiele osób powątpiewało w potencjalny sukces smartfonów z serii Galaxy S10, ale najnowsze dane dotyczące przedsprzedaży wspomnianych modeli zamkną usta niedowiarkom. S10, S10e i S10+ w kwestii popularności pobiły zeszłoroczny rekord, który uważany był za najlepszy w historii marki.

Galaxy S10
fot. Samsung

Samsung chwali się najnowszymi wynikami przedsprzedaży smartfonów z linii Galaxy S10, która zakończyła się w ubiegły czwartek. Firma sprzedała o 31 proc. więcej sprzętów niż w przypadku ubiegłorocznej przedsprzedaży S9.

Galaxy S10 najlepiej sprzedającym się smartfonem w historii firmy

Przedsprzedaż trwała łącznie dwa tygodnie, a co za tym idzie, osoby zainteresowane zakupem tytułowego smartfona miały wystarczająco długi czas, aby zdecydować się na jego zakup.

Według Samsunga spore zainteresowanie kierowane było w stronę wersji Premium flagowca, czyli Galaxy S10+ z ceramiczną obudową. To zaskakuje, zwłaszcza że cena sprzętu w zależności od edycji wynosi od 5499 złotych do nawet 6999 złotych. To pokazuje, że smartfony Koreańczyków mają swoich zwolenników, którzy są w stanie płacić za najnowsze ficzery nawet tak ogromne pieniądze.

Czym według południowokoreańskiego giganta Galaxy S10 zasłużył sobie na taką popularność?

Linia Galaxy S10 oferuje kluczowe z punktu widzenia konsumenta innowacje w zakresie wyświetlacza, aparatu i wydajności. Smartfony wyposażono w dynamic AMOLED, z certyfikatem HDR10+, zapewniający żywy i realistyczny obraz. Wyświetlacz dynamic AMOLED, w połączeniu z dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos i specjalnym oprogramowaniem dedykowanym mobilnym graczom, sprawia, że Galaxy S10 świetnie sprawdza się jako konsola do gier. — czytamy w informacji prasowej Samsunga

Zastanawia mnie, na ile miarodajną informacją jest popularność przedsprzedaży w stosunku do regularnej dystrybucji. Smartfony z Serii Galaxy możecie kupić w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Samsung

Related posts

Leave a Comment