You are here
RoadRunner 519 – nowy rejestrator trasy od Prestigio Sprzęt 

RoadRunner 519 – nowy rejestrator trasy od Prestigio

Rosyjska moda na nagrywanie trasy podczas poruszania się autem przyszła do polski. Coraz więcej osób montuje w aucie rejestratory trasy lub instaluje aplikacje zastępujące ów fizyczne urządzenie. Wychodząc naprzeciw klientom firma Prestigio postanowiła zaprezentować model RoadRunner 519…

Prestigo750x300

Każdy posiadacz smarfona, bez większego zachodu może pobrać aplikację rejestrującą przebieg trasy pokonywanej autem. Niestety, programy potrafią zawieść w najmniej odpowiednim momencie, jak np. moment kolizji. Z tego też powodu urządzenia dedykowane czynności nagrywania trasy przewyższają aplikacje stworzone do tego zadania.

Minusem tego typu urządzeń jest ich wysoka cena. Naturalnie, jeśli chcemy zakupić rejestrator o przyzwoitych parametrach z gwarancją honorowaną na terenie polski. Tańsze kamery samochodowe nagrywają obraz w niskich rozdzielczościach, przez co odczytanie np. numerów rejestracyjnych sprawcy kolizji staje się niemożliwe. Dlatego też warto wyposażyć się w sprzęt godny zaufania. Produkty Prestigio z całą pewnością możemy do takich zaliczyć.

Model RoadRunner 519 może pochwalić się szerokokątnym, 120-stopniowym obiektywem, dzięki czemu nagramy nawet co dzieje się na poboczu. Ponadto matryca pozwala na wykonanie zdjęć z rozdzielczością 4254×3264 pikseli. Cała trasa jest zapisywana na dołączonej do zestawu karcie SD w trybie ciągłym. Po wykorzystaniu całego miejsca na nośniku, nagranie zapętla się.

Nagranie możemy śledzić w trybie rzeczywistym na 2-calowym ekranie LCD TFT

Miłym dodatkiem jest opcja automatycznego startu nagrywania w razie wykrycia ruchu (rozpoczęcie podróży), dzięki czemu użytkownik, chcąc rozpocząć nagrywanie nie musi wykonywać żadnych dodatkowych czynności.

Na koniec najlepsze, czyli cena. Za 299zł dostaniemy całkiem sympatyczne urządzenie, które nie zawiedzie nas w potrzebie.

Related posts

Leave a Comment