Wdzięczność Sony nie zna granic

O ile nie wszyscy konsolowi gracze przepadają za sprzętem pewnej japońskiej firmy to na pewno zgodzą się z tym, że spece od marketingu w Sony znają się na swojej robocie.

Doskonałym tego przykładem stał się materiał filmowy promujący konsolę PlayStation 4. Jeśli kogoś to wydarzenie ominęło, to może zapoznać się z filmikiem poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=abRveeP_PzM

Moim skromnym zdaniem Sony zdobyło serca fanów podejściem do graczy. Z góry sobie założyli, że konsola ma służyć do tego do czego została od początku stworzona, czyli stricte do grania. Microsoft poszedł z kolei w stronę kombajnu multimedialnego, dzięki któremu będziemy mogli dodatkowo oglądać programy telewizyjne, rozmawiać przez Skype, czy prać brudne skarpetki.

Śmiało można powiedzieć, że jak dotąd Japończycy wygrali rywalizację z Amerykanami. Z tej okazji Sony postanowiło podziękować zarówno graczom jak i deweloperom za ciepłe przyjęcie swojego najnowszego dziecka. Stworzyli, a jakby inaczej, krótki materiał podsumowujący ostatnie dokonania PS4. Znajdziemy tutaj najciekawsze momenty z życia konsoli i oczywiście kilka danych liczbowych. Zapraszamy na seans:

http://www.youtube.com/watch?v=9Jz3fWbGdK8

Japończycy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i już teraz możemy się spodziewać wielu głośnych tytułów, które ukażą się na to urządzenie.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...