Huawei Mate 10 Pro

Robert Lewandowski i Huawei Mate 10 Pro – polska premiera

Najnowszy flagowy smartfon Huawei – Mate 10 Pro, pierwszy na świecie telefon wyposażony w procesor ze sztuczną inteligencją – zadebiutował dziś w Polsce. Podczas uroczystej premiery na Stadionie Narodowym kilkuset gości miało okazję zobaczyć smartfon oraz przedpremierowy pokaz nowego filmu reklamowego nowej serii Huawei Mate z udziałem ambasadora marki, Roberta Lewandowskiego. Na premierze, oprócz słynnego piłkarza, pojawili się też blogerzy i najpopularniejsi instagramerzy w Polsce, m. in. Jakob Kosel, Zuzanna Borucka, Ewa Chojnowska, Igor Szwęch, Kamil Pawelski (Ekskluzywny Menel), Karolina Pielesiak i Natalia Szymaniec (Szparagi), a także tancerze Klaudia Antos i Michał Kalcowski.

Huawei Mate 10 Pro to pierwszy na świecie smartfon napędzany przez sztuczną inteligencję. To smartfon dla wymagających, aktywnych osób – bez względu na to ile aplikacji jest włączonych jednocześnie, jego prędkość nie zmniejsza się. Stoi za tym sztuczna inteligencja, która zarządza też baterią – wytrzymuje ona do 2 dni pracy i można ją bardzo szybko naładować dzięki technologii supercharge. Smartfon robi też perfekcyjne zdjęcia, dzięki sztucznej inteligencji rozpoznaje obiekty i wyręcza nas w wyborze odpowiedniego trybu. Już tradycyjnie aparat w serii Mate powstał we współpracy z legendą fotografii – firmą Leica. Urządzenie charakteryzuje się bardzo efektowym designem, a 6-calowy ekran zajmuje niemal całą przednią część urządzenia.

Na polskiej premierze zaprezentowano najnowszy spot reklamowy Mate 10 Pro z Robertem Lewandowskim, ambasadorem Huawei, jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. „Kręcenie spotu reklamowego to dla mnie zawsze ekscytujące, a zarazem bardzo trudne wyzwanie. Moim zadaniem było nie tylko podkreślenie dynamicznego charakteru i inteligetnego oblicza smartfonu, ale równolegle – pokazanie historii o pokonywaniu własnych ograniczeń i dążeniu do perfekcji. Mam nadzieję, że ta  historia zainspiruje odbiorców do nieustannego podążania drogą do mistrzostwa – powiedział Robert Lewandowski. 

Na premierze Mate 10 Pro na Stadionie Narodowym pojawiło się kilkuset gości, m. in. partnerzy biznesowi Huawei, dziennikarze z najważniejszych polskich mediów, a także blogerzy i najmodniejsi instagramerzy w Polsce. Premierę uświetnił koncert jednej z najlepszych artystek polskiej sceny muzycznej – Kayah.

Dodaj komentarz

6487 More posts in News category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...