Lewandowski Gra Slide

Robert Lewandowski rzuca wyzwanie fanom!

„Czy możesz mnie pokonać?” – takie wyzwanie rzuca swoim fanom Robert Lewandowski, tytułowy bohater gry dedykowanej urządzeniom mobilnym pracującym pod kontrolą platformy systemowej: „Google Android” oraz „Apple iOS”. Za stworzenie produkcji odpowiedzialne jest studio „Fuero Games” mające na swoim koncie m.in. mobilną wersję przygód Wiedźmina – „The Witcher Battle Arena”.

Lewandowski Gra Slide

Robert Lewandowski zdaje się w tym momencie najpopularniejszym Polakiem na naszym globie. Jak doskonale wiemy gwiazda polskiej reprezentacji piłkarskiej oraz drużyny „Bayernu Monachium” została ambasadorem marki „Huawei” – chińskiego koncernu, specjalizującego się w produkcji urządzeń i rozwiązań telekomunikacyjnych. Swoim nazwiskiem obok Roberta Korzeniowskiego promuje również imprezę „Coca-Cola Cup”, czyli największy w Polsce turniej piłkarski dla gimnazjalistów, a do historii przeszła już najnowsza reklama operatora telekomunikacyjnego „T-Mobile”, w której razem z aktorem, Tomaszem Kotem śpiewał i tańczył w rytm przeboju z 2013 roku – „Blurred Lines” autorstwa Robina Thicke.

Najnowszą pomysłem „Lewego” jest podbój rynku aplikacji mobilnych za sprawą darmowej gry zręcznościowej z elementami sportowymi wykorzystującej system mikropłatności „Lewandowski: Euro Star 2016”. Tytuł pobrać można na urządzenia mobline pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego: „Google Android” oraz „Apple iOS”. Produkcja przygotowana została na mocy współpracy Roberta Lewandowskiego ze studiem „Fuero Games” mającym na swoim koncie takie projekty jak: „The Witcher Battle Arena” czy „Age of Caveman”.

Lewandowski: Euro Star 2016 Gra Screen

Gra powstała w ramach współpracy „Fuero Games” i Roberta Lewandowskiego. Byliśmy pewni, że gra sportowa będzie wspaniałym narzędziem komunikacyjnym Roberta z milionami jego fanów na całym świecie. Dzisiaj w momencie, kiedy „Facebook” i „Instagram” ograniczają zasięgi, własna gra pozwala na nieograniczony kontakt ze swoimi fanami. Gry z udziałem celebrytów stają się obecnie coraz popularniejsze. Cristiano Ronaldo, Kim Kardashian czy Arnold Schwarzenegger to tylko niektóre ze znanych osób, które zaangażowały się w przedsięwzięcia związane z grami mobilnymi powiedział Stanisław Fiedor, szef studia „Fuero Games”.

Jak poinformowali twórcy prace nad tytułem trwały dwa miesiące, a programiści uwijali się jak w ukropie, aby produkcja zadebiutowała na rynku jeszcze przed „Euro 2016”. Liczba pobrań aplikacji w „Sklepie Play” przekroczyła magiczną liczbę 10 tysięcy, a użytkownicy ocenili ją na 4,6 gwiazdki. Jak widać poświecenie kilkunastu godzin dziennie na stworzenie gry opłaciło się!

Lewandowski Gra Screen 2

Wracając jednak do samej produkcji, gracz obejmuje kontrolę nad zawodnikiem, który mocno przypomina polskiego napastnika. Naszym zadaniem jest jak najdłuższe utrzymanie piłki w powietrzu, aby ta nie upadła na murawę. Żonglując futbolówką w powietrzu, zdobywamy wirtualne złote monety, które później mogą nam posłużyć do wymiany na nowe elementy ubioru naszego zawodnika takie jak: korki, koszulki, getry itp. Możemy również liczyć na odblokowanie dodatkowych scenerii, w których przyjdzie nam się zmagać z kolejnymi zadaniami. Czas spędzony z „Euro Star 2016” wydłuża to, iż bohater gry w miarę postępów w rozgrywce uczy się nowych, coraz wymyślniejszych tricków, które nagradzane są większą ilością wirtualnej waluty.

Jak wspomniał Stanisław Fiedor projekt, w zamyśle tworzony był jako darmowe narzędzie komunikacyjne z fanami, zatem możemy liczyć na pojawiające się cyklicznie specjalne wydarzenia, w których do zdobycia będą różnej maści gadżety z autografem naszego idola.

Lewandowski: Euro Star 2016 Gra Screen 3

Przede wszystkim zależało nam, jak i Robertowi, by jak największa grupa fanów mogła skorzystać z gry, stąd decyzja o udostępnieniu gry za darmo, tak by każdy, kto chce w nią zagrać, mógł spróbować swoich sił. Równocześnie gra miała być prostą i przyjemną rozrywką, idealną do zagrania w trakcie przerwy meczu, czy podróży do pracy lub szkoły. Pomimo że w grze występują mikrotransakcje, to wszystkie przedmioty użytkownicy mogą odblokować za darmo poprzez granie i levelowanie, dzięki czemu otrzymują darmowe monetki, lub nowe przedmioty dodaje Fiedor.

Z jednej strony cieszy fakt, iż nasz rodak budzi na świecie tyle emocji, co gwiazda reprezentacji Argentyny – Lionel Messi czy Anglik, David Beckam jednak w pewnym momencie fani piłki kopanej mogą mieć przesyt Lewandowskiego na rynku. Miejmy nadzieję, iż Robert w przemyślany sposób będzie podejmował działania marketingowe.

Grę „Lewandowski: Euro Star 2016” pobrać możecie w „Sklepie Play” oraz „Apple App Store”:

Więcej informacji o „Lewandowski: Euro Star 2016” uzyskacie, odwiedzając oficjalną stronę produkcji.

Źródło: Lewandowkigame.com, WirtualneMedia.pl

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

117 More posts in mobile category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...