Roccat Kiro – moda na moduły wkracza do świata elektronicznej rozrywki

W portfolio niemieckiego producenta sprzętu dla graczy pojawiła się nowa pozycja. „Roccat Kiro” to modularna mysz dostosowana do graczy prawo- i leworęcznych.

W zestawie z modularnym gryzoniem od „Roccata” znajdziemy cztery wymienne boczne części (z dwoma przyciskami oraz płaskie), dzięki którym w ciągu zaledwie kilku chwil przystosujemy urządzenie do prawej bądź lewej dłoń w zależności od potrzeb użytkowników. Oprócz wspomnianych elementów, „Kiro” poszczycić się może precyzyjnym sensorem optycznym Pro-Optic R2 z natywnym DPI na poziomie 2000, które da się podwoić za sprawą funkcji „Overdrive” do 4000, oraz procesorem V2 32-bit MCU, który w założeniu twórców zapewnić ma stabilność. Pod przyciskami znalazły się przełączniki firmy „OMKRON”, a wnętrze urządzenia kryje w sobie wytrzymałą rolkę „2D Titan Wheel”. Całość obleczono miękką w dotyku powierzchnią, która sprawia, że myszka nie wyślizguje się z ręki.

Producent wzbogacił wyposażenie sprzętu o oprogramowanie „Swarm” pozwalające zmienić kolor oraz tryb podświetlenia myszki – wybrać możemy z 16.8 miliona barw. Miłośnicy dyskotekowych klimatów zapewne docenią ten fakt… „Swarm” to część filozofii niemieckiej marki – „Future Ready”. Przytoczony tu software pozwala na połączenie produktów spod znaku „Roccat” w jedno środowisko, którego panem jest gracz zarządzający całością, w łatwy i intuicyjny sposób z poziomu jednej aplikacji. Mysz w całej okazałości zobaczyć możecie w poniższym materiale filmowym:

http://www.youtube.com/watch?v=EthvCRKnX2M

Sugerowana cena „Roccat Kiro” ustalona została na kwotę 219 zł, a urządzenie na rynku zadebiutuje 27 listopada bieżącego roku.

Po więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę producenta.

Źródło: Roccat

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów firmy Roccat w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

562 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...