You are here
Roccat Kiro – moda na moduły wkracza do świata elektronicznej rozrywki Sprzęt 

Roccat Kiro – moda na moduły wkracza do świata elektronicznej rozrywki

W portfolio niemieckiego producenta sprzętu dla graczy pojawiła się nowa pozycja. „Roccat Kiro” to modularna mysz dostosowana do graczy prawo- i leworęcznych.

W zestawie z modularnym gryzoniem od „Roccata” znajdziemy cztery wymienne boczne części (z dwoma przyciskami oraz płaskie), dzięki którym w ciągu zaledwie kilku chwil przystosujemy urządzenie do prawej bądź lewej dłoń w zależności od potrzeb użytkowników. Oprócz wspomnianych elementów, „Kiro” poszczycić się może precyzyjnym sensorem optycznym Pro-Optic R2 z natywnym DPI na poziomie 2000, które da się podwoić za sprawą funkcji „Overdrive” do 4000, oraz procesorem V2 32-bit MCU, który w założeniu twórców zapewnić ma stabilność. Pod przyciskami znalazły się przełączniki firmy „OMKRON”, a wnętrze urządzenia kryje w sobie wytrzymałą rolkę „2D Titan Wheel”. Całość obleczono miękką w dotyku powierzchnią, która sprawia, że myszka nie wyślizguje się z ręki.

Producent wzbogacił wyposażenie sprzętu o oprogramowanie „Swarm” pozwalające zmienić kolor oraz tryb podświetlenia myszki – wybrać możemy z 16.8 miliona barw. Miłośnicy dyskotekowych klimatów zapewne docenią ten fakt… „Swarm” to część filozofii niemieckiej marki – „Future Ready”. Przytoczony tu software pozwala na połączenie produktów spod znaku „Roccat” w jedno środowisko, którego panem jest gracz zarządzający całością, w łatwy i intuicyjny sposób z poziomu jednej aplikacji. Mysz w całej okazałości zobaczyć możecie w poniższym materiale filmowym:

http://www.youtube.com/watch?v=EthvCRKnX2M

Sugerowana cena „Roccat Kiro” ustalona została na kwotę 219 zł, a urządzenie na rynku zadebiutuje 27 listopada bieżącego roku.

Po więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę producenta.

Źródło: Roccat

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów firmy Roccat w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Related posts

Leave a Comment