You are here
Roczna pensja i flagowiec? Loteria Plusa to szansa na ciekawe nagrody artykuły News 

Roczna pensja i flagowiec? Loteria Plusa to szansa na ciekawe nagrody

Już w najbliższy poniedziałek, Lany Poniedziałek wystartuje Loteria Plusa, w ramach której niektórzy klienci sieci mogą wygrać roczną pensję w wysokości 42 tys. złotych, nagrodę w wysokości 1 złotych, smartfony Samsung Galaxy S9 oraz pakiety internetowe po 10 GB każdy.

Loteria Plusa
fot. Plus

Loteria jest częścią kampanii „Plus łączy Polskę z Ukrainą”, w ramach której promuje się oferty dopasowane do potrzeb obywateli Ukrainy. Nie będziemy jednak rozmawiać o cudzoziemcach, lecz o nowej ofercie, z której mogą skorzystać zarówno Polacy, jak i Ukraińcy. Warto zapoznać się z jej szczegółami, gdyż łączna pula na nagrody wynosi aż 384 tys. złotych.

Loteria Plusa to szansa na łatwą kasę, po którą głupio nie sięgnąć

Z możliwości, jakie idą za udziałem w loterii, należy wyróżnić przede wszystkim możliwość otrzymania rocznej pensji w wysokości 42 tys. złotych. Chyba każdy z nas, a przynajmniej każdy z użytkowników ofert Plusa chciałby przytulić taką kasę? Ja bym się na takowy scenariusz nie obraził, jednak na tym nie kończy się lista nagród, które dostarczy Loteria Plusa.

Loteria Plusa
fot. Plus

Organizatorzy przygotowali także smartfony z serii Samsung Galaxy S9, 1000-złotową nagrodę oraz aż sto bonusowych pakietów na 10 GB danych. Losowania mają odbywać się co tydzień przez okres od 22 kwietnia do 2 czerwca bieżącego roku.

Loteria Plusa przewiduje możliwość udziału zarówno polskich, jak i ukraińskich klientów, dlatego też sam proces rejestracji w konkursie został dostosowany do odwiedzających nas cudzoziemców. W losowaniu mogą wziąć udział jedynie osoby, które kupiły i aktywowały starter Plush na kartę lub Plus na Kartę za kwotę minimum 5 złotych. To warunek, którego nie można przeskoczyć. Kolejnym krokiem będzie wysłanie SMS-a o treści PLUS lub ПЛЮС pod numer 4488. Innym sposobem będzie wypełnienie formularza dostępnego na stronie Loterii

Źródło: Plus

Related posts

Leave a Comment