co 750x300 1

Rozwiązania konferencyjne w jednym miejscu

Kompleksowe wyposażenie biura oraz sal konferencyjnych od teraz powinno być prostsze. Kontel, firma zajmująca się dystrybucją rozwiązań z branży IT, uruchomiła właśnie stronę, która w jednym miejscu oferuje rozwiązania spod znaku ClearOne.

 
co 750x300 1
Marka ClearOne znana jest przede wszystkim z rozwiązań audio/video w branży konferencyjnej. Oznacza to, że jeżeli potrzebujemy kompleksowo zająć się wyposażeniem dużej firmy, najlepiej zwrócić się do nich. Uruchomienie polskojęzycznej strony ClearOne.pl ma to znacznie ułatwić. Wszak jednym z głównych powodów, dla których strona powstała, była chęć udostępniania przyszłym klientom jak najlepszego dostępu do informacji.
Co znajdziemy na stronie? Głównie przekrój przez sprzęty ClearOne, które już można kupić w Polsce. Znajdziemy tam między innymi matryce dźwiękowe, czyli sprzęty zapewniające kompleksową obsługę sal konferencyjnych oraz zdalnej komunikacji audio. W serii Converge znajdują się urządzenia, które można cały czas rozbudowywać, a jednocześnie ich obsługa nie powinna sprawiać problemu „niedzielnym użytkownikom”.
 
co 750x300 2
Ciekawie prezentują się systemy mikrofonów bezprzewodowych, gdzie w zestawie otrzymujemy jeszcze 4-kanałowy odbiornik razem ze stacją dokującą. W ofercie znajdują się także mikrofony przewodowe, a jednym z nich jest Delta. To urządzenie ma wbudowane trzy różne mikrofony, a każdy z nich jest kierunkowy. Pracujące w częstotliwości 30 Hz – 20 kHz razem dają zasięg 360 stopni. W sam raz na środek stołu konferencyjnego.
Oprócz sprzętów na stronie można znaleźć także rozwiązania chmurowe. Usługa wideokonferencji Spontania ma zapewniać bezproblemowy odbiór nagrania, niezależnie od sprzętu, z którego będziemy korzystać. Obsługiwana przez przeglądarkę sprawdza się nie tylko w przypadku konferencji, ale także jako np. platforma e-lerningowa. Dobrze, że ClearOne coraz odważniej wchodzi na polski rynek i dba o klienta. Strona internetowa to dopiero początek, ale całkiem niezły.
Źródło: ClearOne
Fot: jw.
____________________
Po zestawy konferencyjne zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...