xperiaz5

Sony planuje Xperię Z5+!

O problemach Sony Mobile wiadomo już od jakiegoś czasu. Dlatego też Japoński producent wziął się do roboty. Obecnie pracuje nad nowym oprogramowaniem. W sieci pojawiły się informacje na temat Xperii Z5, a teraz mamy już pierwsze plotki o Xperii Z5+.

xperiaz5

Sony Xperia 5 ma być lekarstwem na bolączki firmy. Producent, zmierzając za obecnymi trendami, zamierza wypuścić również większy model – Xperię Z5+.  Czy to dobry pomysł? I tak, i nie, wszystko zależy od tego, czy nowe słuchawki będą w stanie konkurować z innymi flagowcami dostępnymi na rynku, bo jeśli nie, to może oznaczać koniec Sony Mobile.

Według plotek Xperia Z5+ nie będzie się miała czego wstydzić. Jeśli wszystko się potwierdzi, to urządzenie będzie miało 5,7-calowy ekran, najprawdopodobniej o rozdzielczości QHD. Za sprawne działanie smartfonu ma odpowiadać Snapdragon 820. No i jak na tę klasę przystało, znajdziemy również 4 GB pamięci operacyjnej. Zobaczymy również nowy aparat fotograficzny.

Czy te plotki są prawdziwe? Trudno powiedzieć. Z pewnością Sony nad czymś pracuje, aby poprawić kondycję firmy. Może Xperia Z5 i Xperia Z5+ będą lekarstwem na problemy? A może informacje, które wyciekły do mediów, są nieprawdziwe i tak naprawdę będzie jedna Xperia Z5? O tym, dowiemy się w marcu przyszłego roku, podczas zapowiedzianej premiery Z5+, o ile się ona odbędzie. 

źródło: mobipicker
____________________
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą telefonó Sony pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

 

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...