Rusza Vivid Games Publishing – autorska platforma publikacji gier zewnętrznych

Miłośnicy gier powinni się ucieszyć, bowiem rusza Vivid Games Publishing, autorska platforma publikacji tytułów zewnętrznych producentów. Jest to kolejny etap strategii, która pozwoli spółce na dynamiczny wzrost skali działalności, zaś producentom dostęp do rynku.

Wprowadzenie przez Vivid Games kilku nowych tytułów rocznie pomoże spółce szybciej się rozwijać. Dla graczy będzie oznaczało to dostęp do kolejnych, mobilnych gier. Zewnętrzni producenci, którzy zdecydują się na współpracę, mogą liczyć na dostęp do autorskich technologii: multi-platformowego silnika rozgrywek wieloosobowych, systemu dostarczania treści oraz wiedzy w zakresie sprawdzonych rozwiązań związanych z produkcją, analityką i sprzedażą. Przystąpienie do projektu obejmie także kompleksowe działania promocyjne w kanałach dystrybucji, produkcję materiałów reklamowych, pozyskiwanie nowych użytkowników, jak również zarządzanie i wsparcie społeczności.

Vivid Games poszukuje gier free-to-play dla graczy mid-core. Producenci gier spełniających te wymagania mogą liczyć na zapewnienie im potrzebnego zaplecza i środków finansowych.

Więcej informacji o programie Vivid Games Publishing: publishing.vividgames.com

Vivid Games S.A. jest obecne na rynku gier od 2006 roku. Produkuje jedne z najbardziej nowoczesnych, najwyższej jakości gier na urządzenia mobilne w Europie. Do najważniejszych tytułów w dorobku firmy należy REAL BOXING™, który trafił do ponad 26 mln odbiorców. Z innych gier można wymienić Godfire: Rise of Prometheus.

Źródło: Vivid Games S.A.

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...