Xornet II – nowa mysz od Cooler Master już w sprzedaży

Producenci myszy wprowadzają na rynek nowe produkty, które mają ułatwić graczom rozgrywkę. Dla preferujących chwyt typu „claw” pojawił się gryzoń Xornet II od Cooler Mastera. Poznajcie jego zalety.

Jak przystało na mysz gamingową, urządzenie ma wyprofilowany kształt. Gryzonia charakteryzuje sensor optyczny Avago 3200 o maksymalnej czułości do 3500 DPI, co pozwala na precyzyjne użytkowanie. Cooler Master zadbał o wygodę klientów, którą zapewnia akceleracja na poziomie 20 G, wartość współczynnika LOD poniżej 3mm oraz czas reakcji wynoszący 1 ms.

Nowy model ma powiększone przyciski boczne i lżejsze kable. Dołączone do zestawu oprogramowanie pozwala na łatwe używanie urządzenia i zmianę opcji – od liczby DPI, aż po podświetlenie. Trzeba zaznaczyć, że producenci Xornet II nie skupili się na futurystycznym wyglądzie myszy, a na jego eleganckim charakterze. Produkt ma rolkę z LED-owym podświetleniem oraz gumowane boki.

Mysz dostępna jest w sprzedaży od początku listopada, a jego cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora wynosi 129 zł.

Cooler Master od 20 lat znany jest na rynku z innowacyjnych rozwiązań w zakresie chłodzenia urządzeń komputerowych. Można tutaj wymienić radiatory, wentylatory, a także obudowy, komponenty i inne akcesoria. Firma stała się niekwestionowanym liderem w branży.

Więcej informacji: www.coolermaster.com lub FB

 

Źródło: Cooler Master

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...