You are here
Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na niemieckie targi gier Gamescom 2015 Wydarzenia 

Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na niemieckie targi gier Gamescom 2015

Coraz bliżej do tegorocznej edycji branżowych targów „Gamescom”. Jeśli planujecie pojawić się na początku sierpnia w Kolonii i udać na wspomnianą imprezę radzimy długo się nie zastanawiać i już teraz zakupić wejściówki, bo właśnie ruszyła internetowa sprzedaż biletów na „Gamescom 2015”.

Z początkiem kwietnia wystartowała internetowa dystrybucja wejściówek na tegoroczną edycję popularnych wśród fanów elektronicznej rozrywki targów gier wideo. Przez cały miesiąc możecie zakupić bilety: normalne, ulgowe, rodzinne, na dni powszednie i weekendowe w promocyjnych cenach. Od maja do sierpnia obowiązywać będzie druga stawka. Oczywiście pewną pulę wejściówek zakupić (ceny będą najwyższe) będzie można w dniu rozpoczęcia imprezy bezpośrednio w kasach. Jednak należy pamiętać, że mogą one zostać wyprzedane, już w dystrybucji internetowej, więc radzimy nie ryzykować… Zaoszczędzimy dzięki temu nie tylko trochę grosza, ale i sporo nerwów.

Na uczestników targów czekają liczne atrakcje na „Gamescom 2015” zapowiedzieli już swoja obecność, takie firmy, jak: Nintendo, Ubisoft, Crytek, Konami, Deep Silver, Electronic Arts, Microsoft, Square Enix, Warner Bros, czy Bethesda, a to zapewne nie wszyscy goście, których będzie można spotkać w Kolonii. Polacy mogą również liczyć na silna ekipę reprezentantów naszego kraju.

Poniżej zapoznać się możecie z materiałami filmowymi z zeszłej edycji tragów. Osoby, które odwiedziły hale Koelnmesse w minionym roku odświeżą sobie pamięć, natomiast Ci, którzy odpuścili wyjazd na „Gamescom 2014” może w tym roku zdecydują się na przyjazd do Kolonii:

http://www.youtube.com/watch?v=oAnhoa44e4M

 http://www.youtube.com/watch?v=FiFIGVntZXo

Bilety zakupić możecie pod, tym adresem, a wszelkie informacje dotyczące „Gamescom 2015” znajdziecie na oficjalnej stronie targów.

Źródło: Gamescom-cologne.com, YouTube

Related posts

Leave a Comment