Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na niemieckie targi gier Gamescom 2015

Coraz bliżej do tegorocznej edycji branżowych targów „Gamescom”. Jeśli planujecie pojawić się na początku sierpnia w Kolonii i udać na wspomnianą imprezę radzimy długo się nie zastanawiać i już teraz zakupić wejściówki, bo właśnie ruszyła internetowa sprzedaż biletów na „Gamescom 2015”.

Z początkiem kwietnia wystartowała internetowa dystrybucja wejściówek na tegoroczną edycję popularnych wśród fanów elektronicznej rozrywki targów gier wideo. Przez cały miesiąc możecie zakupić bilety: normalne, ulgowe, rodzinne, na dni powszednie i weekendowe w promocyjnych cenach. Od maja do sierpnia obowiązywać będzie druga stawka. Oczywiście pewną pulę wejściówek zakupić (ceny będą najwyższe) będzie można w dniu rozpoczęcia imprezy bezpośrednio w kasach. Jednak należy pamiętać, że mogą one zostać wyprzedane, już w dystrybucji internetowej, więc radzimy nie ryzykować… Zaoszczędzimy dzięki temu nie tylko trochę grosza, ale i sporo nerwów.

Na uczestników targów czekają liczne atrakcje na „Gamescom 2015” zapowiedzieli już swoja obecność, takie firmy, jak: Nintendo, Ubisoft, Crytek, Konami, Deep Silver, Electronic Arts, Microsoft, Square Enix, Warner Bros, czy Bethesda, a to zapewne nie wszyscy goście, których będzie można spotkać w Kolonii. Polacy mogą również liczyć na silna ekipę reprezentantów naszego kraju.

Poniżej zapoznać się możecie z materiałami filmowymi z zeszłej edycji tragów. Osoby, które odwiedziły hale Koelnmesse w minionym roku odświeżą sobie pamięć, natomiast Ci, którzy odpuścili wyjazd na „Gamescom 2014” może w tym roku zdecydują się na przyjazd do Kolonii:

http://www.youtube.com/watch?v=oAnhoa44e4M

 http://www.youtube.com/watch?v=FiFIGVntZXo

Bilety zakupić możecie pod, tym adresem, a wszelkie informacje dotyczące „Gamescom 2015” znajdziecie na oficjalnej stronie targów.

Źródło: Gamescom-cologne.com, YouTube

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...