IMG 0024

Ruszyła sprzedaż nowych iPhone’ów – Apple Store’y oblegane jak nigdy dotąd

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś rozpoczęła się oficjalna sprzedaż iPhone 6 oraz 6 Plus. Emocje towarzyszące zakupom najlepiej opisują wideo relacje, na których możemy podziwiać okrzyki, wiwaty oraz oklaski fanów urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka.

IMG 0024

Apple Store’y w Stanach Zjednoczonych, Australi, Kanadzie, Francji, Hong Kongu, Japoni, Portoryko, Wielkiej Brytanii oraz Niemczech – szturmowane są przez licznych wyznawców Apple. Wszyscy walczą o jedno, czyli możliwość nabycia kolejnego „jabłuszka”.

Naturalnie pierwszeństwo zakupu miały osoby, które zdecydowały się na Pre-Order, gdyż właśnie dla nich przygotowano specjalne kolejki do kas. Reszta jest zdana na łaskę losu i nie ma pewności czy dziś otrzyma upragnionego iPhone’a.

Dodatkowo nie obyło się bez incydentów choćby w wykonaniu niezadowolonych z dużych kolejek Arabów. Ci starają się blokować wejścia do sklepów, uniemożliwiając wejście do Apple Store. Co ciekawe, interwencja policji ogranicza się wyłącznie do dbania o bezpieczeństwo innych oczekujących na zakup iPhone’a osób.

Poniżej wideo, na których możecie zaobserwować istną paranoję w wykonaniu fanów Apple:

http://www.youtube.com/watch?v=7lhXOgJ8ahA

http://www.youtube.com/watch?v=B_hpL7inFxE

http://www.youtube.com/watch?v=I5Onavy5exQ

http://www.youtube.com/watch?v=muFytsbwGlM

Źródła: YouTube, Twitter, makoweabc.pl, instagram.

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...