Ryan Reynolds kupił operatora komórkowego

Ryan Reynolds kupił operatora komórkowego i dobrze zrobił

Czasem pojawiają się informacje, które potrafią wywołać niemałe zdziwienie na twarzach osób związanych z nowymi technologiami. Właśnie okazało się, że Ryan Reynolds kupił operatora komórkowego z Stanów Zjednoczonych. Nie jest to oczywiście żadna z dużych firm o zasięgu państwowym, ale i tak to duże wydarzenie. I to nie tylko w sferze gwiazdorskich zachcianek.

Ryan Reynolds kupił operatora komórkowego
Fot. Ryan Reynolds Instagram

To nie pierwszy raz w historii, kiedy gwiazda światowego formatu, zajmuje się biznesem. To raczej standard, bo przecież inni aktorzy także mają swoje własne firmy czy inwestują w produkty, by dodatkowo zarabiać i nie opierać się jedynie na swoich dochodach z występów w filmach czy serialach. Reynolds nie jest więc wyjątkiem, choć akurat w tym przypadku, zachował się dość nietypowo. Co zresztą sam potwierdził w oficjalnym komunikacie prasowym.

Ryan Reynolds kupił operatora komórkowego

Ryan Reynolds kupił operatora komórkowego, który w naszym kraju jest zupełnie nieznany. Chodzi o firmę Mint Mobile, gdzie aktor wszedł w posiadanie akcji, które pozwalają mu na podejmowanie decyzji biznesowych. Nie wiadomo, ile kosztowała go transakcja, ani jak mocno aktor będzie uczestniczył w podejmowaniu kroków biznesowych. Podejrzewamy, że w niedalekiej przyszłości pojawi się za to w kilku reklamach Mint Mobile, co akurat mogłoby firmie bardzo się przydać. Szczególnie, że w lutym przyszłego roku po raz kolejny odbędzie się SuperBowl, czyli święto sportu oraz reklamy. Tak o swojej decyzji poinformował Ryan Reynolds:

„To trochę niekonwencjonalne i dlatego mi się podoba. Gwiazdy zazwyczaj inwestują w wysokiej klasy produkty, takie jak kosmetyki do pielęgnacji skóry lub pyszne firmy z branży gin. Jednak Mint sprawia, że bezprzewodowy sposób komunikacji jest bardziej przystępny cenowo w czasie, gdy przeciętny Amerykanin płaci 65 dolarów miesięcznie. Cieszę się, że popieram bardziej praktyczne podejście do najważniejszych technologii ”.

Operatorzy to przyszłość dla gwiazd?

Sama wypowiedź aktora odnośnie zakupu, to także lekkie mrugnięcie okiem do świadomego odbiorcy. Przecież Ryan Reynolds jest także częściowy właścicielem firmy produkującej gin, a konkretniej Aviation Gin. Wielokrotnie występował w reklamach firmy i mocno promuje jej produkty na swoich profilach społecznościowych. Niewykluczone, że to samo stanie się z Mint Mobile, choć w notce prasowej firmy możemy przeczytać, że oprócz wartości marketingowej samego zakupu, która pozwoliła na promocję firmy, gwiazdor będzie także uczestniczył w spotkaniach strategicznych.

Ryan Reynolds kupił operatora komórkowego i choć nie jest de facto właścicielem całej firmy, a posiada po prostu część akcji, to wielki krok w branży rozrywkowej. Pokazuje, że nowe technologie dla gwiazd światowego formatu, wcale nie muszą być tylko pretekstem do pokazywania się z nowym telefonem czy uczestniczenia w kampaniach marketingowych. Mint Mobile oferuje dostęp do sieci 4G LTE za 15 dolarów miesięcznie, czyli około 60 złotych. W notce prasowej można przeczytać, że średnio amerykanie wydają na to 65 dolarów, czyli 250 złotych.

Nowe smartfony, które pozwolą wam na dostęp do Internetu, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: MintMobile / The Verge / Instagram / Opracowanie własne

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....