You are here
Ryan Reynolds kupił operatora komórkowego i dobrze zrobił artykuły News 

Ryan Reynolds kupił operatora komórkowego i dobrze zrobił

Czasem pojawiają się informacje, które potrafią wywołać niemałe zdziwienie na twarzach osób związanych z nowymi technologiami. Właśnie okazało się, że Ryan Reynolds kupił operatora komórkowego z Stanów Zjednoczonych. Nie jest to oczywiście żadna z dużych firm o zasięgu państwowym, ale i tak to duże wydarzenie. I to nie tylko w sferze gwiazdorskich zachcianek.

Ryan Reynolds kupił operatora komórkowego
Fot. Ryan Reynolds Instagram

To nie pierwszy raz w historii, kiedy gwiazda światowego formatu, zajmuje się biznesem. To raczej standard, bo przecież inni aktorzy także mają swoje własne firmy czy inwestują w produkty, by dodatkowo zarabiać i nie opierać się jedynie na swoich dochodach z występów w filmach czy serialach. Reynolds nie jest więc wyjątkiem, choć akurat w tym przypadku, zachował się dość nietypowo. Co zresztą sam potwierdził w oficjalnym komunikacie prasowym.

Ryan Reynolds kupił operatora komórkowego

Ryan Reynolds kupił operatora komórkowego, który w naszym kraju jest zupełnie nieznany. Chodzi o firmę Mint Mobile, gdzie aktor wszedł w posiadanie akcji, które pozwalają mu na podejmowanie decyzji biznesowych. Nie wiadomo, ile kosztowała go transakcja, ani jak mocno aktor będzie uczestniczył w podejmowaniu kroków biznesowych. Podejrzewamy, że w niedalekiej przyszłości pojawi się za to w kilku reklamach Mint Mobile, co akurat mogłoby firmie bardzo się przydać. Szczególnie, że w lutym przyszłego roku po raz kolejny odbędzie się SuperBowl, czyli święto sportu oraz reklamy. Tak o swojej decyzji poinformował Ryan Reynolds:

„To trochę niekonwencjonalne i dlatego mi się podoba. Gwiazdy zazwyczaj inwestują w wysokiej klasy produkty, takie jak kosmetyki do pielęgnacji skóry lub pyszne firmy z branży gin. Jednak Mint sprawia, że bezprzewodowy sposób komunikacji jest bardziej przystępny cenowo w czasie, gdy przeciętny Amerykanin płaci 65 dolarów miesięcznie. Cieszę się, że popieram bardziej praktyczne podejście do najważniejszych technologii ”.

https://www.instagram.com/p/B5ShTrdBzwZ/?utm_source=ig_embed

Operatorzy to przyszłość dla gwiazd?

Sama wypowiedź aktora odnośnie zakupu, to także lekkie mrugnięcie okiem do świadomego odbiorcy. Przecież Ryan Reynolds jest także częściowy właścicielem firmy produkującej gin, a konkretniej Aviation Gin. Wielokrotnie występował w reklamach firmy i mocno promuje jej produkty na swoich profilach społecznościowych. Niewykluczone, że to samo stanie się z Mint Mobile, choć w notce prasowej firmy możemy przeczytać, że oprócz wartości marketingowej samego zakupu, która pozwoliła na promocję firmy, gwiazdor będzie także uczestniczył w spotkaniach strategicznych.

Ryan Reynolds kupił operatora komórkowego i choć nie jest de facto właścicielem całej firmy, a posiada po prostu część akcji, to wielki krok w branży rozrywkowej. Pokazuje, że nowe technologie dla gwiazd światowego formatu, wcale nie muszą być tylko pretekstem do pokazywania się z nowym telefonem czy uczestniczenia w kampaniach marketingowych. Mint Mobile oferuje dostęp do sieci 4G LTE za 15 dolarów miesięcznie, czyli około 60 złotych. W notce prasowej można przeczytać, że średnio amerykanie wydają na to 65 dolarów, czyli 250 złotych.

Nowe smartfony, które pozwolą wam na dostęp do Internetu, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: MintMobile / The Verge / Instagram / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment