mul 750x300 1

Rzutem na ścianę – projektor od Overmaxa

Chcecie poczuć się jak w kinie? Tylko bez szeleszczących za uchem opakowań chipsów, przepychających się do swojego miejsca widzów siorbiących po drodze litrowe napoje i narzekających na ceny biletów? Warto więc przyjrzeć się nowemu projektorowi od Overmaxa, czyli Multipic 2.2.

 
mul 750x300 1
Projektory używane są już od dawna w domowym zaciszu i coraz więcej osób decyduje się na zakupienie urządzenia. Granie na ogromnym ekranie, który powstaje np. na ścianie, dostarcza zupełnie innych wrażeń niż wpatrywanie się w telewizor czy monitor. I nieważne, jakich byłby on rozmiarów.
Overmax wprowadza do swojego portfolio projektor dopiero po raz trzeci, ale trudno byłoby go przeoczyć. Multipic 2.2 to urządzenie niewielkich rozmiarów (201x151x67,5 mm) oraz wyjątkowo lekkie (1 kg!). Znacznie ułatwi to jego transport, jeżeli najdzie nas ochota na film w plenerze lub na wakacyjnym wyjeździe. Projektor wyposażono w standardowe złącza, począwszy od USB, a skończywszy na HDMI. Na obudowie znalazło się również miejsce na slot SD, port Av oraz wejście słuchawkowe.
 
mul 750x300 2
Multipic 2.2 umożliwia wyświetlanie obrazu od 34 do aż 130 cali przy rozdzielczości 800×480 px (wsparcie HD do 1080px i 720px). Posiada także funkcję manualnej korekcji obrazu oraz zoomu, co sprawi, że dostosowanie obrazu będzie znacznie łatwiejsze. Sam obraz ma proporcje 16:9 & 4:3, a wewnątrz umieszczono lampę LED 55W. Jasność Multipic 2.2 to 800 lumenów.
Rzutnik pojawi się w dwóch wariantach cenowych. Sprzęt jednak pozostaje bez zmian. W droższej wersji klienci dostaną dodatkowo rozkładany ekran projekcyjny (60 cali). W zestawie standardowo znajdują się kable zasilające, osłona na soczewkę oraz pilot. Cenowo też wygląda całkiem przyzwoicie. Multipic 2.2 można będzie kupić za 449 złotych, a w wersji z ekranem za 599. Projektor powinien znaleźć się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.
Źródło: Overmax
Fot: jw.
___________________
Projektory znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...