S71Touch AEE – kamera do zadań specjalnych

S71T od AEE to sprzęt sportowy dla profesjonalistów, który jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Kamera pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K, ale to nie jest jej jedyny atut.

AEE S71T 750x300

Nagroda ISPO dla poprzednika, czyli kamery MagiCam S70, dodała chińskiej firmie skrzydeł. Widać to w praktycznie każdym aspekcie ich nowego produktu. Dopracowano i ulepszono funkcjonalność do tego stopnia, że od chwili uruchomienia urządzenia do momentu, gdy zaczniemy kręcić filmy, mijają minuty. Z jego obsługą bez najmniejszego problemu poradzą sobie nawet ci, którzy do tej pory nie korzystali z kamer sportowych.

S71T to przede wszystkim kamera, która oferuje nagrywanie materiałów video w rozdzielczości FullHD przy jednoczesnym zachowaniu 60 klatek na sekundę. Gdy zależy nam na wyższej jakości, sprzętem możemy zarejestrować obraz także w 4K, czyli UltraHD lub w 2.7K Kamera została wyposażona w szerokokątny obiektyw, którego kąt widzenia to aż 160°. Jasna przesłona f/2.7, 4-krotny zoom optyczny oraz 10-krotny zoom cyfrowy sprawdzi się nawet przy niesprzyjających warunkach oświetleniowych.

http://www.youtube.com/watch?v=CNxf7MwX_mM

Dzięki dynamice zastosowanego w S71T sensora Sony EXMOR R o rozdzielczości 16 Mpix, jakość wykonywanych zdjęć jest fenomenalna (nawet tych robionych podczas nagrywania video). Na szczególną uwagę zasługuje tryb Burst, pozwalający na zapis 10 zdjęć na sekundę w pełnej rozdzielczości. Kolejnym interesującym trybem jest Super Slow Motion, gdzie zarejestrujemy ruch w aż 120 klatkach na sekundę przy zachowaniu jakości HD.

Ciekawą opcją w S71T jest możliwość zamontowania dotykowego panelu TFT o przekątnej 2 cale. Ułatwi on obsługę i dopasowanie ustawień w menu, a do tego został w pełni spolszczony. Dzięki modułowi Wi-Fi użytkownik może zdalnie sterować kamerą za pomocą dedykowanej aplikacji (zarówno platforma Android jak i iOS). W zestawie znajduje się także specjalny pokrowiec, który zapewnia wodoszczelność do 100 metrów, a bawełniane wkładki Anti-Fog zapobiegną parowaniu. Kamera ma wymienny akumulator o pojemności 1500 mAh.

AEE S71T

S71T to nie tylko sprzęt do nagrywania sportów ekstremalnych. Sprawdzi się też w codziennym użytkowaniu, a dzięki wbudowanemu akcelerometrowi G-SENSOR, kamera uruchomi się samoczynnie, gdy wykryje ruch. Stanowić to może dodatkowe zabezpieczenie np. naszego samochodu zostawionego na parkingu.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

558 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...