AEE S71T 750x300

S71Touch AEE – kamera do zadań specjalnych

S71T od AEE to sprzęt sportowy dla profesjonalistów, który jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Kamera pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K, ale to nie jest jej jedyny atut.

AEE S71T 750x300

Nagroda ISPO dla poprzednika, czyli kamery MagiCam S70, dodała chińskiej firmie skrzydeł. Widać to w praktycznie każdym aspekcie ich nowego produktu. Dopracowano i ulepszono funkcjonalność do tego stopnia, że od chwili uruchomienia urządzenia do momentu, gdy zaczniemy kręcić filmy, mijają minuty. Z jego obsługą bez najmniejszego problemu poradzą sobie nawet ci, którzy do tej pory nie korzystali z kamer sportowych.

S71T to przede wszystkim kamera, która oferuje nagrywanie materiałów video w rozdzielczości FullHD przy jednoczesnym zachowaniu 60 klatek na sekundę. Gdy zależy nam na wyższej jakości, sprzętem możemy zarejestrować obraz także w 4K, czyli UltraHD lub w 2.7K Kamera została wyposażona w szerokokątny obiektyw, którego kąt widzenia to aż 160°. Jasna przesłona f/2.7, 4-krotny zoom optyczny oraz 10-krotny zoom cyfrowy sprawdzi się nawet przy niesprzyjających warunkach oświetleniowych.

http://www.youtube.com/watch?v=CNxf7MwX_mM

Dzięki dynamice zastosowanego w S71T sensora Sony EXMOR R o rozdzielczości 16 Mpix, jakość wykonywanych zdjęć jest fenomenalna (nawet tych robionych podczas nagrywania video). Na szczególną uwagę zasługuje tryb Burst, pozwalający na zapis 10 zdjęć na sekundę w pełnej rozdzielczości. Kolejnym interesującym trybem jest Super Slow Motion, gdzie zarejestrujemy ruch w aż 120 klatkach na sekundę przy zachowaniu jakości HD.

Ciekawą opcją w S71T jest możliwość zamontowania dotykowego panelu TFT o przekątnej 2 cale. Ułatwi on obsługę i dopasowanie ustawień w menu, a do tego został w pełni spolszczony. Dzięki modułowi Wi-Fi użytkownik może zdalnie sterować kamerą za pomocą dedykowanej aplikacji (zarówno platforma Android jak i iOS). W zestawie znajduje się także specjalny pokrowiec, który zapewnia wodoszczelność do 100 metrów, a bawełniane wkładki Anti-Fog zapobiegną parowaniu. Kamera ma wymienny akumulator o pojemności 1500 mAh.

AEE S71T

S71T to nie tylko sprzęt do nagrywania sportów ekstremalnych. Sprawdzi się też w codziennym użytkowaniu, a dzięki wbudowanemu akcelerometrowi G-SENSOR, kamera uruchomi się samoczynnie, gdy wykryje ruch. Stanowić to może dodatkowe zabezpieczenie np. naszego samochodu zostawionego na parkingu.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...