M10HTC750x300

Znamy oficjalną datę premiery nowego flagowca HTC – M10

Prezentacja następcy M9 zbliża się wielkimi krokami, czego dowodem jest fakt rozesłania zaproszeń na ów wydarzenie, które odbędzie się już w kwietniu. Czuje, że to będzie potężny event…

M10HTC750x300

Skąd przypuszczenia dotyczące rozmachu premiery? Cóż – nowy smartfon to dla HTC być albo nie być i musi się naprawdę postarać, aby przebić się, a właściwie powrócić do świadomości klientów. Kameralne spotkanie dla mediów z pokazem slajdów tu nie wystarczy – potrzebna jest bomba i podejrzewam, że producent ma już takową przygotowaną. Co nią będzie?

Przez myśl przychodzi mi jedno – VR. Biorąc pod uwagę fakt, iż sprzedaż headsetu Vive startuje właśni w kwietniu, wysoce prawdopodobne wydaje się wykorzystanie ów technologii do prezentacji swoich najnowszych produktów. To ma sens i jak przekonali się uczestnicy premiery Samsunga Galaxy S7 robi niesamowite wrażenie. Kopia pomysłu Koreańczyków? Oczywiście, ale co w tym złego? Żyjemy w dobie powielania sprawdzonych rozwiązań i jakby nie patrzeć to właśnie dzięki temu trendowi możemy cieszyć się coraz tańszą technologią mieszczącą się w kieszeni.

Sam event wystartuje już 12 kwietnia o godzinie 14 (naszego czasu) i prawdopodobnie będzie on streamowany za pośrednictwem sieci, a co za tym idzie – każdy zainteresowany będzie mógł swobodnie śledzić jego przebieg i na bieżąco komentować go ze znajomymi.

http://www.youtube.com/watch?v=MlEzHohCduk

Dla przypomnienia, jeśli wierzyć przeciekom smartfon zostanie wyposażony w 5-calowy ekran Super LCD 5 o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli oraz akumulator, którego pojemność wynosi 3000 mAh. Czy to koniec nieoficjalnych informacji dotyczących specyfikacji technicznej 10-tki? Skądże, ale zostawmy nutkę niepewności do czasu premiery.

Źródło: Engadget.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...